Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10napja késik, teszt szombaton...

10napja késik, teszt szombaton negativ volt. Lehet attól még baba? Szurkála hasam, fáj a derekam, mellbimbók érzékenyek.

Figyelt kérdés

Egyhete voltam orvosnál, azt mondta, hogy ha nem jön meg ezen a héten,menjek vissza megnézni ujra.


Szerintetek??Olyan érzéseim vannak napok óta mint mikor meg fog jönni, a hasam a derekam.Minde pont olyan csak épp nem jön meg.Holnap teszteljek ujra?


2011. máj. 16. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A teszt leghamarabb a baba fogantatása után két héttel lesz pozitív. Ha a tüszőrepedésed késett, akkor a baba is később foganhatott.


Nekem pl a 20. napon volt tüszőrepedésem, ezért csak a 34. napon lett pozitív a tesztem, pedig általában 28 napos a ciklusom.

2011. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Simán lehet baba, nem mindenkinek mutatja ki azonnal a teszt. Persze tényleg az is előfordulhat, hogy később fogant a baba, és azért nem mutatta még ki! Drukkolok! Sok sikert!
2011. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan érzésem volt,mintha meg akarna jönni.De mégse.1 éves a babám:)
2011. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
teszt neg.
2011. máj. 17. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!