Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi eselyunk van a babara?

Mennyi eselyunk van a babara?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4honapja probalkozunk a babaval a ferjemmel de eddig mindhiaba. Van mar egy 2eves gyermekem (mastol) de lehet megis nalam van a baj. 8honapig szedtem fogamzasgatlot majd iden jan 1-jetol letettem. Majus vegeig semmi gond nem volt megjott max 36napra. Aztan elhataroztuk juniusba h johet a teso. Na de ezt kovetoen se baba nem volt se menstruacio. Tshm rendben laborba voltam. Hiztam 12kgot, libidom 0 volt ezert is hagytam abba a gyogyszert.eltelt 92nap mire lett menszeszem a Norcoluttol es kezdtem szedni a Clostit. Nem hatott johetett az ujabb adag de menszesz most se jott 52.napra ismet Norcoluttol jott meg es ujra szedhettem a Clostit. Voltam uhn bal petefeszekben beindult de nem sok petesejt van ill latott tusszot is igy a pco azt mondta h kizart. Nem tudja o sem h miert nem menstrualok. Most abban maradtunk hogy a ferjemet kell kivizsgalni hogy ott minden rendben van-e mert ha igen petevezetek atfujas lesz nalam es hormonkezeles......elkezdtem hetfo ota szedni az Inofolicot es Gravidat is hatha..... majus elejen volt a ferjem urologusnal eves vizsgalaton akkor azt mondtak h herevisszertagulata van. De nem sulyos. Olvasgattam h ez elegge befolyasolhatja a dolgokat. De bizunk benne hogy nem nala lesz a gond. Lehet en klimaxolok 25evesen? :/
2015. nov. 5. 23:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h szeptemberben clost utan mikor uhn nezett 7mm most okt vegen 7,5mm volt a mehnyalkahartyam :(
2015. nov. 5. 23:33
 2/7 anonim ***** válasza:
A pcost nem lehet kizárni uh alapján. 3. napi hormonsorod? Mielőbb egy endokrinológust keress a tüneteid alapján nagy a pcos és ir valószínűsége. A dokid cseréld le mielőtt tönkre tesz. Ilyen felborult hormonsorra tilos clostyt adni.
2015. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is Norcoluttal meg Clostyval próbáltak először kezelni, teljesen hiába, csak rosszabb lett. Menj a MensMentisbe, ha van lehetőséged. Illetve nagyon ajánlom a 160gr-os szénhidrát diétát, és heti két alhasat átmozgató sportot (hormontorna/aviva torna, vagy hastánc). Nekem 1 év után lett menzeszem, 3 hónappal a diéta elkezdése után.
2015. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt mondja ha pcos lennek akkor nem lenne tusszom mutatta is uhn :( ir az micsoda?


2.nem tudok oda elmennni Debrecenbe jarok a Klinikara ott nincs szerintem

2015. nov. 6. 08:29
 5/7 A kérdező kommentje:
A belgyogyasz akinel voltam endokrinologus is. Jok a laborok fogyjak le. Hat koszi vegulis mar ment le belolem ahogy urul a gyogyszer de akkor se 10 :( dietazni nem tudok mivel nem szeretem a salatakat gyumiket zoldsegeket. Tudom h nem egeszseges de nem ettem sose oket.
2015. nov. 6. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:

160 gr szenhidratdieta nem jelent teljes dietat, nezz utana, hogy az mi, nem kell lemondanod semmirol, csak a mennyisegekre figyelni, nem gyumolcson meg zoldsegen elni kizarolag:) de azokat viszont kellene enned, honnan viszel akkor be eleg vitamint meg rostot? Ha gyereket akarsz, akkor amugyis kellene ezekbol a nullanal sokkal tobbet enni! Az elszeparalt vitaminok, amiket kapszula formajaban szed be az ember nem ugyanazt a hatast valtjak ki, sokkal rosszabban szivodnak fel.


Az ir azt jelenti inzulinrezisztencia. A pcosnal pedig nem feltetlenül latszanak cisztak a petefeszken. Javaslom, olvass egy kicsit utana, ahogy az aviva tornanak is. Az megtanulhato könyvböl, illetve ingyen vannak youtubeon hastanc videok, meg termekenysegi jogagyakorlatok, amivel ki lehet nagyjabol valtani, es nem kerül se penzbe, se elmenni nem kell hozza sehova, csinalhatod otthon.

2015. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csinaltak a pajzsmirigy vizsgalat utan vercukrot is az is jo lett!
2015. nov. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!