Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív teszt,...

Nagyon halvány pozitív teszt, majd 2 nappal később megjött. Volt már így valaki? Hogyan alakultak a későbbiek? Mennyi idő után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam igen.Pozi teszt utan megis megjott..utana a 2.honapban ujra sikerult es meg is maradt :)
2015. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, a nemvárt előtt teszteltem, a görbém is trifázisos volt. Nyilván elindult valami, aztán mégse... Rá néhány hónapra sikerült újra.


Én azóta az eset óta nem voltam hajlandó nemvárt előtt tesztelni, most is megvártam a 15. Dpo-t. Próbálok is mindenkit lebeszélni a korai tesztelésről, mert tudom milyen érzés, amikor mégis megjön.


Én próbáltam úgy fölfogni, hogy ez jó jel volt, hogy legalábbis eddig is eljutottunk és legközelebb majd tényleg sikerül. Úgy is lett! Mielőbbi babásodást nektek! :)

2015. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem a nemvárt előtt 1 nappal lett halvány pozi, rá 2 nappal az előzőnél is halványabb, végül 2 nap késéssel megjött.

Bízom benne, hogy hamarosan sikerül a baba és velünk is marad :)

2015. nov. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!