Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rutinos ovutesztelelok segiten...

Rutinos ovutesztelelok segitenetek?

Figyelt kérdés
Masfel eve merem a homet a ciklusom 26 napos es mindig 12-13 napon van ovum. Mindig megertzem az ovut de nemreg volt egy vetelesem es most az elozo ket ciklusnal nehezebben tudom megallapitani a pontos ovut. Ma vagyok a 10. ciklusnapon de szerintem ma van ovum viszont vettem ovutesztet es ha ma van akkor este ha megcsinalom negativnak kene legyen. A kerdesem az lenne, hogy (fel oraja csinaltam egyet nem pozitiv de eleg erosen latszik a masodik csik ) hogy tegnap este kellett volna pozitivnak lennie lehet azert eros most a masodik csik meg a reggelibol? Jajj remelem erthetoen fogalmaztam..szoval vegul is mivel elobb van ovu igy gondoltam a reggeli meg kimutatja a tegnap esti ovuteszt hianyat es ma este negativ lesz akkor beigazolodik, hogy ma van ovum vagy ez hulyeseg?!

2015. nov. 9. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ovu időpontját napra pontosan meghatározni! A várható ovu előtti 4-5 naptól kezdve kétnapotna együtt kell lenni, és akkor 100% hogy jelen van elegendő élő spermium a repedéskor. Nem kell erre ennyire ráfeszülni! Nekem volt szurizós, tüszőrepesztős hónapom is, de fentiek ismeretében nem izgatott a repedés pontos időpontja. Nem az aktuskor termékenyül meg az ember, ennyire nem kell belőni az időpontját.
2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom en inkabb csak kivancsi lennek van e ovum rendesen azert csinalnam.
2015. nov. 9. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod kideríteni, inkább a hőgörbét javaslom! A hő tartósan csak ovu után megy föl, azaz, kb. 100%-ra vehető a peteéres sikeressége, a teszt viszont Lh-csúcsot jelez, ami esetén nem garantált, hogy sikerült is a repedés. Az Lh csúcs a szervezet 'szándékát' jelzi a repedésre, ha úgy tetszik, a hő tartós megemelkedése viszint a sárgatest-működés eredménye, ami repedés után fejlődik ki a tüsző helyén.
2015. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fenebe ezt nem tudtam. Vezetek gorbet egy ideje es az utolso ketto nagyon fura sot igazabol nekem tartosan szinte soha nem marad fent a hom.

A veteles ota elegge meg is valtozott szoval azert voltam kivancsi az ovuteszttel mi lesz az eredmeny.

2015. nov. 9. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!