Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelzett valakinel hasonlo...

Jelzett valakinel hasonlo terhesseget?

Figyelt kérdés

Kb 1 het mulva nem varom. Par napja folyamatosan ha mozgok, kell a tisztasagi betet,mert vizfolyas szeruen "megindul" valami..

Neha viz allagu,neha kicsit surubb. Emellett ejszaka erzem foleg hason fekve hogy a hasam alja feszit, neha beszur. Nem fajdalmas, kellemetlennek sem mondanam, de erzek valamit.



2015. nov. 9. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hét még nagyon sok idő. Amit leírtál az sokmindenre mondható, még arra is, hogy jót szexeltél, vagy kívánod a szexet. Ilyenkor az ilyesmi bármi lehet.
2015. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár terhesség is, nekem már voltak tüneteim jóval nemvárt menzesz előtt is.
2015. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked mik voltak?
2015. nov. 9. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: megváltozott a szaglásom és ízérzékelésem, a melleim iszonyatosan feszültek, szurkáló érzések voltak a petefészkemben és a hasam egyéb tájékain...ezek mind mind már a később meg nem jövő mensim előtt voltak.
2015. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nalam a mell csak nyomasra erzekeny egesz teruleten,illetve amit kiirtam a hasi "fajdalom" es a folyas.

Lesz,ami lesz :)

2015. nov. 9. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen nagymértékü folyás semmit sem jelzett - később kiderült mindkét petefészkemben volt peteérés, eltérő időkben.


Baba érkezésénél nagyon minimális volt a pecsételés de a enyhe vér jelenlétét nagyon kiéreztem az illatából. Igaz hogy megváltozik a kismamák szaglása.

2015. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!