Lehetek terhes? 17/L

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló gyógyszert szedek több mint 3 hónapja.

Eleinte sokszor volt hányingerem és émelyegtem, de ez arra fogható hogy elkezdtem szedni. Minden rendben ment, mindaddig mig 2 hete megjött,és újból elkezdtem a gyógyszer szedését a következő levéllel. Azóta amióta elmúlt a menzeszem azóta 2 hete folyamatosan hányingerem van.Reggel nem mindig, inkább napközben.

Nem tudom mi lehet az oka. És hozzáteszem , a barátom egyszer se ment el bennem.



2015. nov. 9. 17:58
 1/4 anonim válasza:

Menj el a nőgyógyászodhoz!!!

Kétlem, hogy terhes lennél. Ellenben több mint valószínű, hogy másik gyógyszert fog felírni, mivel mellékhatási vannak a bogyódnak.

2015. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az, hogy nem ment el benned még nem jelent semmit, mert van úgy, hogy bizonyos elő élvezeti cseppek becsepegnek. Nem tudom, milyen kontrollja van, de ha szedtél tablettát szerintem nem lesz gáz. Biztos ami biztos egy tesztet lehet, hogy érdemes lehet csinálni.
2015. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 9. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vagy terhes, hanem a gyógyszer nem megfelelő számodra. Menj vissza a dokihoz és felír majd másikat.

Ugyan azt nem értem minek a gyógyszer, ha nem élvez beléd a barátod? Vagy nem ezért szeded, hogy ne kelljen más módon védekezni és lehessen "rendesen" szexelni?

2015. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!