Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyütt voltam valakivel rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyütt voltam valakivel rá pár hétre kezdtem el a fogamzásgátló szedését mikor abbahagytam megis jött így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyogyszert. Es megjott. Hogy lennel terhes?
2015. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de mondjuk a szedés elkezdése előtt azért illett volna kizárni a terhességet.

Ha normális vérzésed van, nem csak pecsételés, akkor jó eséllyel nem vagy terhes. Ha nagyon aggódsz, azért egy tesztet megcsinálhatsz, nem egy nagy összeg, már kb. 300 forintért is lehet kapni. És legalább megnyugszol.

2015. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha abbahagytad még lehetsz!Ha folytatod a szedését az előírás szerint,akkor nem leszel elvileg.
2015. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol voltál együtt valakivel? :D

Bocs, de nagyon buta kérdés.

2015. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!