Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen, terhes lennék?

Valaki segítsen, terhes lennék?

Figyelt kérdés
okt 27.én(4 nappal ovu előtt) voltam a párommal együtt, kiszakadt a gumi de nem ment el, időben észre vettük. ovum 31.én volt. múlt hét szerdán elkezdett fájni a hasam alja, majd barnáztam 2 napig. szombat óta feszül a hasam. Közbe pénteken, vasárnap, és ma csináltam tesztet negatív lett. 27.-e óta citromos vizet iszok, és tűzforró vízzel fürdök. Neten olvastam, hogy 1-2 korty ecet, alma ecetmeg akadályozza a beágyazódást..ittam hát és vasárnap egész hajnalba fájt a hasam és rángatott az ideg. nem várt terhesség lenne hisz 20 vagyok, és nagyon félek, napközbe is reszketek. Ma délután elkezdetem émelyegni, fáj a hasam és feszül, kérdés, hogy lehet az ecettől még? Ezek jelei a terhességnek? szombatra várom a havim.

2015. nov. 9. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még minimális tünetei vannak, (ha vannak) a terhességnek. Ráadásul ez is hasonlít a menstruáció előtti tünetekhez vagy akár egy fertőzéshez, szóval ezek alapján nem eldönthető.

Alig van esélye, hogy terhes vagy - elvileg előváladék, elvileg még nem volt érzékeny időszak, de sajnos biztosat majd csak a megérkező menstruáció jelenthet. Tesztet meg csütörtök-péntek reggelnél hamarabb eleve nem érdemes csinálni, és még akkor se mutatja ki 100%. Ha pontos a ciklusod, hogy megnyugodj, ellőhetsz olyantájban egy érzékeny tesztet, de egyébként valószínűleg szombaton lesz biztosabb. (A legtöbb teszt a menstruáció napján mutat megbízhatóan, hiába írnak rá bármit)


Szurkolok, hogy ne az legyen!

2015. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem szoktak mensis tüneteim lenni :/ igy nem tudom mihez viszonyítani

köszönöm, hogy írtál!!

2015. nov. 9. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A malnatea finom, es hatasos is.
2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!