Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, aki november...

Van itt valaki, aki november 15 körül nemvárja?

Figyelt kérdés
Meséljetek,van-e jel,megérzés.. Nálam csak hasfeszülés pár napja,néha szúrka,de ez nemjelent sokat

2015. nov. 10. 09:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Szia, én is 15-16-ra nem várom. ;) Jel több is van, de mástól is lehet. Nem rég hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta mindig érzek ezt-azt a ciklusom második felében. Szóval erre nem sokat adok.

De a barátnőm két napja rámszólt egy buliban, hogy nem ihatok rövidet, mert terhes vagyok! Ő érzi! :D

Amúgy én is ezt érzem, de mivel vágyom rá, ez elég becsapós lehet.

Az ovum óta 3x álmodtam babával, mindig kislánnyal, pedig van már két gyerkőcöm, hónapok óta próbálkozunk és eddig álom szinten sosem jelent meg. Meglátjuk... :P

2015. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

En 6 honapja tettem le a bogyot,masodik honappal beis allt a havim rendesen.

Most 2-3 napja feszit a hasam,neha szur,meg nagyonsok lett a folyasom, de biztos nem fertozes,nincs semmi arra utalo, egyszeruen csak megindul valami mint a viz,es mar elég kellemetlen.

Szombat este vendegsegben egett a gyomrom nagyin, aztan a vacsora illatatol nagyoneros hanyingerem lett, de elis mult par perc alatt, de ez eleg korai lenne tunetnek..

Kíváncsi leszek mit hoz a hetvege :)

2015. nov. 10. 09:44
 3/45 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22-re nem várom! :) Ez a 2. próbálkozós hónap, előtte egy hónap szünet volt, azelőtt lindynette 20-at szedtem....most vezetem a hőgörbémet is, hátha okosabb leszek tőle!! :)
2015. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Szia, én 23.ára nem várom, elsõ próbálkozós, és annyira izgulunk :) Sok sikert nektek :)
2015. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Szoritok mindenkinek *,*
2015. nov. 10. 11:51
 6/45 anonim ***** válasza:
16-ra nem varom 4.honapja probalkozunk. Szurkalt a hasam egeszen tegnapig reggel teszteltem negativ lett tudom korai volt meg de nem birtam varni :)
2015. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szintén 21-re nem várom. Egy hete voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, h az uh alapján van egy szép preovuláviós tüszőm a jobb petefészekben. Rá is kapcsoltunk múlt héten, remélem sikerült! :-)

Azt javasolta, hogy kb 3-4 napos késésnél teszteljek... Remélem kibírom addig ;-)

Sok sikert nektek is!


Kíváncsi vagyok, kinek hogyan alakul ez a hónap!

2015. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Nekem elég bíztató a hőm, holnap reggel tesztelet, bár lehet, hogy korai lesz, de az első babámat ekkor mutatta ki. Első vagyok.
2015. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Milyen tesztet használsz?

2015. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Anno a Gqbriel mutatta ki 7 eve. A masodikat 10-es one step. Most one step meg facelle van itthon. Fogalmam sincs melyikkel lenne erdmesebb reggel...
2015. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!