Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

Holnap utan jönne meg elvileg a mai teszt halvány volt a doki nem látott tegnap semmit .


2015. nov. 11. 09:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mindenképpen irok majd ;)

2015. nov. 11. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóan volt halvány ugyanez a teszt, négy nap múlva a doki még csak felritkulást látott, nem mondta biztosra, kilenc napra a teszthez képest viszont ott volt a petezsák.

Szóval sztem ráérsz dokihoz a jövő hét második felében menni,vagy inkább két hét múlva, ha minél hamarabb is szeretnél! ;)

Szurkolok!

2015. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És te milyen sűrűn teszteltél?

Nekem nagyon halvany volt a napokba de eltűnt a csik utána... a cicim az nagyon fáj.

2015. nov. 12. 12:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Mármint a ma reggeli teszt az negatív?

Nem érdemes Naponta csinálni sztem, mert nem sok változás van rajta, én két nap múlva néztem meg, az is rettenet halvány volt, négy nap múlva már kp. erős, jól látható. Aznap mentem el dokihoz, aki felritkulást látott. Nekem már az első teszt is nemvárt után készült.


Szerintem a mellérzékenység, fájdalom jó jel lehet, én még nem mondanék le a babáról a mai negatív teszt miatt, lehet csak hígabb volt a vizelet pl. Amíg nem jön meg, van remény erre. Két nap múlva reggel tesztelj! :)

2015. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet negativ lett....

Tegnap kellett volna megjonnie ezek szerint várnom kell hogy meg jojjon mostmár.

2015. nov. 14. 06:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Mihamarabbi boldog, és egészséges várandósságot kívánok!
2015. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Koszi

Remelem mostmár meg jon es nem Szivat 😁

2015. nov. 14. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!