Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, de semmi...

Pozitív teszt, de semmi tünet? Lehet nem is baba?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem vártam hétfői xepil teszt halvány pozi lett. Csak egy picit érzékeny a cicim és többet járok pisilni de semmi más. első babámnál ilyenkor kétszer akkora volt a cicim és nagyom fájt
2015. nov. 10. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincs még sok tüneted, mert nagyon az elején jársz. Mondjuk nálam a gyakori pisilés nem mérvadó, mert én állandóan járok wc-re. :)

Gratulálok!

2015. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg egyik terhesség sem egyforma.
2015. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig egyformák a tünetek. Ha nem jött meg és pozitív a teszt, ne aggódj!

Az első gyereknél 6 hetes koromtól egész nap émelyegtem, a másodiknál már 5 hetesen egész nap hánytam, a harmadiknál meg napközben tök jól voltam, csak estefelé voltam kicsit rosszul.

2015. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem voltak tüneteim, maximum kisebb fáradékonyság, aluszékonyság az első trimeszterben. Nem jelent semmit, örülj neki. Lekopogom, most kb. abból tudom, hogy terhes vagyok, hogy rugdalózik a baba, meg már nehezebben érem el a lábamat a pocaktól. :)


29+4 hkm

2015. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, h lehet, nekem első terhességemnél semmi tünetem nem volt.
2015. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg az első babámnál minden tünet volt, ami lehetett :) soha nem olvastam el a lehetséges tüneteket pedig de mondjuk a cicmet leszámitva 6-7 hetesen kezdődtek. Most pedig 4 hetes vagyok csak
2015. nov. 10. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem 9-11-ik hétig fel sem tudtam kelni,még a vizet is visszahánytam,pici cici érzékenység .Most a másodiknál a hetedik héttől a kilencedik hétig rosszul voltam ,de nem hánytam!!!Nagyon fáradt voltam és egyfolytában aludni akartam :D A mellem már nem várt előtt nagyobb lett :) A tünetek később is jöhetnek ha jönnek egyáltalán. 19+4 hkm
2015. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!