Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Okt. 22-én voltunk együtt, picit lyukas volt a gumi. Elvileg 25-én volt ovum.Rá kb egy hétre napokig fájdogált, szurkált a hasam. Azóta is "mindjárt megjön" érzésem van. Nem egész nap csak időnként. A naptáram szerint vasárnap kellett volna megjönnie. Ma reggeli teszt (expect) negatív.

Lehet hogy később volt ovum?

Vagy miért nem mutat semmit a teszt?

Érdemes másik tesztet is csinálni?


2015. nov. 11. 10:07
 1/8 mandiga ***** válasza:
Elvileg már ki kellene mutatni a tesztnek, azért pár nap múlva csinálj még egyet. Miből gondolod hogy 25-én volt ovud? Méred a hőd? Görbéd van esetleg?
2015. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A naptáram akkorra jelezte, de így utólag már nem emlékszem, hogy valóban akkor volt-e mert előfordult, hogy 1-2 nappal később volt.

Nem mérek hőt és nem vezetek görbét.

A leírásomból kiderül, hogy nem tervezett baba lenne, de fontos lenne tudnom.

Egyrészt mert dohányzom, másrészt mert épp gipszben van a lábam és trombózis injekciót kapok naponta.

2015. nov. 11. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
nem valószínű, ha negatív a teszt, mert már mutatnia kellene. Pár nap múlva ismételd meg egy másfélével, ha az is negatív, akkor megnyugodhatsz. Még ha akkor is volt ovud, sem biztos, hogy meg tud tapadni, szóval még egészséges, szándékosan próbálkozó pároknak is több hónap, mire összejön, akkor is ha elvben jó időben vannak együtt. Nem úgy megy, hogy együtt vagytok ovukor, picit lukas a gumi, és bumm baba. (hogy lehet picit lukas?? ha lukas akkor lukas). Na mindegy..nem tudjuk mikor volt ovud, nem ismerjük a ciklusaid, nem ismerjük a testhőd, naptárra csak teljesen szabályos ciklusok mellett lehet hagyatkozni.
2015. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap is tesztet, és ha negatív és továbbra sem jön meg menj el nőgyógyászhoz! Mi itt úgysem tudjuk megmondani neked hogy mért késik a menstruációd!
2015. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes. Egy átlagos párnak hónapokat kell próbálkozni rendszeresen és élesben, hogy összejöjjön. Egy kiszakadt gumi nem garancia csak esély a terhességre.
2015. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! EZ igaz amit írtál, de egy alkalom is elég a teherbeeséshez, szóval az nem jelent semmit hogy a párok nagy részének hónapokba telik összehozni a gyereket... másoknak meg elég 1 alkalom. Ettől függetlenül persze ha negatív a teszt akkor valszínű a kérdező nem terhes.
2015. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyszer már voltam terhes de nem maradt meg. Akkor együttlét után 6 nappal fogant.


Köszönöm a válaszokat.


valóban nem lehet a naptárra hagyatkozni mert elég rendszertelen a ciklusom. :/

2015. nov. 11. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
6: igen, nyilván én is így gondoltam...csak arra reagáltam, hogy a kérdező nem érti, hogy hogyan lehet hogy nem mutat a teszt terhességet, amikor ovu idején voltak együtt...erre volt válasz amit írtam, mi szerint nem feltétlen jelent egy ovus együttlét babát.
2015. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!