Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb terhességi tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, az előző ciklusom 32 napos volt. előtte a gyógyszer miatt mindig 28 naposak voltak.

ma van a 28. ciklusnap, szerintetek mikor érdemes leghamarabb tesztelni?



2015. nov. 11. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Logika szerint a leghosszabb ciklusod 32.napos akkor lenne erdemes eloszor szerintem.De ha nagyon kivancsi vagy akkor akar holnap reggel is :)
2015. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a kérdéshez még hozzá tartozik, hogy 4 napja volt egy "nagyon" pozitív ovu tesztem, nem tudom mennyiben változtatja meg a dolgokat.
2015. nov. 11. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkabb ezzel ne is torodj..legyel turelmes :) Nem jo talalgatni hogy most mi lehet! Ha megfogan a baba ott marad bent 9 honapig es majd tudatja veled is :p Ha akarsz tesztelj de keszulj hogy lehet csalodsz :) Sok sikert! (elso voltam)
2015. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
persze, tuuuudom, igazad van :) koszonom!
2015. nov. 11. 14:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Szivesen :)))) Azert termeszetesen kerem hogy ird meg hogyan alakult ;)
2015. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Okes ☺ irok mindenkeppen!
2015. nov. 11. 18:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele pár napot.Tudom, hogy nagy a kísértés és minél előbb szereté tudni az ember, hogy van-e pocaklakó,de a - teszt akkor nagy csalódás.Tapasztalatbol mondom, mert nálam már hónapok óta ez megy.Legutóbb 5 napot késett az amúgy teljesen rendszeres menszim.Már teljesen beleéltem magam, hogy baba van, csomó tesztet csináltam és nem értettem miért nem mutat semmit, aztán 6.nap megjött.Nagyon-nagyon rossz érzés volt.Szorítok neked nagyon!
2015. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon sajnalom... Igen, nagy a kisertes de megprobalok turelmes lenni...Koszonom a drukkolast! En is minel elobbi babasodast kivanok Neked!
2015. nov. 12. 08:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy 17-32 napos ciklusok voltak és a 36. napon teszteltem. Akkor már szinte biztos voltam, csak megerősítés kellett. És már 5 hónapos lesz :)
2015. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De jo! Gratulalok! ☺☺ olvastam hogy az ovu tesztek a ciklus vegen jostesztnek hasznalhatoak, ezert ma reggel csinaltam egyet de sajnos negativ lett... Ti mit tudtok errol? Persze tudom, hogy ez semmit nem jelent, ezert meg remenykedek. ez a 30.napom... Drukkoljatok!
2015. nov. 13. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!