Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltunk sperma vizsgálaton és...

Voltunk sperma vizsgálaton és a doki azt mondta, hogy nagy eséjjel indulunk a mesterséges megtermékenyités felé. Esetleg tudtok ajánlani valamit ami segithet?

Figyelt kérdés
Vitaminra,teára gondoltam vagy bármilyen házi praktikára ami már bevállt.Bármit kiprobálunk amit csak lehet a cél érdekébe.Talán nem is kell irjam,de minden reményem oda lett.Volt már valaki aki gyenge eredménnyel is teherbe tudott esni természetes uton?
2010. márc. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia !mi 5 éven keresztül próbálkoztunk sikertelenül ,orvost váltottunk és az ő ajánlására kipróbáltuk a Fer 14 nevű vitamint 3havi adag beszedését ajánlotta de nekünk elég volt egy adag azóta 23hetes kismama vagyok,melette szedtem én is a kismama vitamint +folsavat ,én esküdni merek rá .szorítok nektek próbáljátok ki ha tehetitek igaz kicsit húzós az ára itt tudod megrendelni és itt írnak bővebben róla:www.fer14.hu
2010. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és gratulálok a babához.
2010. márc. 19. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a zellert ajánlom a férjednek és a friss zöldségeket. A Fer14 valóban nagyon jó vitamin, egy próbát megér nektek is :)
2010. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
E vitamin és Maca Vibe (dm-ben kapható) is hatásos, ha netán kádban fürdött eddig a párod vagy szaunázott, vagy laptopot tartott az ölében, akkor ezeket ne tegye. Mennyi lett az értéke? Hidd el, az inszemináció nem egy vészes dolog! És én több olyan párt is ismerek, ahol alacsony spermaszám mellett spontán sikerült :)
2010. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is alacsony volt a spermaszám herevisszeresség miatt, de megműtötték a férjemet és előtte 17.5 M volt, most pedig 62.5 M spermája volt a kontrollon.:)
2010. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!