Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív?

Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

1 hete késik a vérzésem.A tesztjeim halványak,de nem is tudom lehet csak ét látom pozinak :(.Szerintetek?


10-es One Step nem reggeli első vizeletből,száradás közben

[link]


Ugyan az a teszt száradás után

[link]


Tegnapi X-epil és a ma reggeli (az alsó a mai)

[link]


Ciklusom általában 32-36 naposak,de most már a 42 napon tartok.

Köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 11. 16:57
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
hát szerintem mindegyik negatív....lehet tudni mikor volt az ovud? használsz ovu tesztet?
2015. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Igen használtam,de egész hónapban nem lett pozitív így úgy a 30.nap környékén ráhagytam a tesztelést.Onnantól kezdve a hőmet sem mértem.Néha bele-bele mérek,de a 12 nap alatt amikor belemértem mindig 36,9-et mértem.
2015. nov. 11. 17:02
 3/52 anonim ***** válasza:
Szerintem is negativ :(
2015. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
sajnos ez negatív :/
2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem cinikusan, hanem tök komolyan kérdezem, hogy te látsz ezeken valamit? Én sajnos semmit sem látok, még annyit sem, hogy elbizonytalanítson.
2015. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Igen látom sőt még 3 másik ember is látja rajtam kívül élőben is és képen is.

Na de köszönöm szépen!

2015. nov. 11. 17:12
 7/52 anonim ***** válasza:

Én meg azokat nem értem, akik nem látják! :D

Ha egyértelmű lenne, nem kérdezne!

Én is látom, hogy vannak második csíkok, de nem erősödnek és ilyenkorra elvileg már erősebbnek kellene lennie.


Nődoki mikor látott? UH? Lehet, hogy meg kellene nézni, nincs-e egy cisztád esetleg.

2015. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban látott a doki akkor volt cisztám,de a cisztás halvány pozi teszt nem ilyen.Sajnos azt nagyon jól ismerem.Azok olyan derengősek.Én arra tudok gondolni,hogy megint mensi előtt estem teherbe 2-3 nappal.Akkor kb most lehetek ilyen 10-12 dpo körül.
2015. nov. 11. 17:26
 9/52 anonim ***** válasza:

Én is látom a második csíkot.

Ilyenkor tényleg erősebben szokott már látszani.

Szerintem az x-epilt hanyagold. Nekem az mutatta ki a legkésőbb. Már mindegyiken jól látható volt de azon még mindig keresni kellett. ( facelle mutatta a legerősebben )

2015. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Sajnos a facellével is befürödtem már.Az x-epil volt az egyetlen eddig ami nem mutatta a cisztát most viszont látszik rajta valami és olyan mintha ma reggelre talán egy kicsit erősebb lenne.De ha nem baba hanem ciszta akkor holnap is ugyan olyannak kell lennie mint ma.

De ha viszont tényleg akkor estem teherbe amikor gondolom akkor meg csoda,hogy az x-epilen van valami.A 10-es one steppen is ma lett valami csak.

2015. nov. 11. 17:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!