Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív jósteszt, pozitív...

Negatív jósteszt, pozitív terhességi teszt. Előfordul?

Figyelt kérdés

Több tünetem is terhességre utal (2-szer voltam már terhes, ugyanezek voltak az első jelek), de még 1-2 napot várnom kell a HCG teszttel. Az LH teszt viszont csak egy nagyon halvány csíkot mutat.

Volt akinek a jósteszt nem mutatott gyakorlatilag semmit, de mégis lett baba?


2015. nov. 10. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt, nem teszt... Egy tesztet nem használhatsz jóstesztnek! De itt el is olvashatod: [link]
2015. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11.dpo-n Hcg teszt halvány pozi, LH teszt szintén halvány. 17.dpo hcg erős pozi, Lh majd leugrott a tesztcsík :) Szóval igen,bevált,de a hcg előbb mutatta sokkal :)
2015. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt mindig pozi az ovu tesztem, a hcg rendre negatív lett. Úgyhogy már nem pazarlok ilyen mutatványokra. A hcg teszt való a terhesség kimutatására, nem az lh. A két hormon "rokoni" kapcsolata miatti kísérletezés ebből a szempotból értelmét veszti.
2015. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!