Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova forduljunk, ha a lombikbe...

Hova forduljunk, ha a lombikbebi programba szeretnenk kezdeni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerul ez, v. meddig tart, es mennyire biztos ez, mert nagyon szeretnenk babat, minel elobb.

2015. nov. 12. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Meddosegi centrumot keress pl a Kaali Intezet :) En Debrecenbe jartam igaz 11 evvel ezelott .Mai arakat nem tudom.
2015. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi h. irtal gyorsan, nagyon fontos most nekunk ez Es ebben az intezetben elsokent mit kerdeznek, es hogyan tovabb? Ma voltunk orvosnal, kulfoldon, de itt eleg draga amit olvasunk a listan.
2015. nov. 12. 18:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Es meg azt kerdeznem, ha eljutnank oda h. fizetve minden, es ez hany szazalekban biztos, h. sikerul a baba?
2015. nov. 12. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Facebook-on vannak lombikos csoportok, jelölj be egyet és ott szinte mindenre megkaphatod a választ. :)
2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eloszor is telefonon kell egy konzultaciora idopontot kerni.Oda vinni kell minden addigi leletedet.Ott majd az orvos eldonti hogyan tovabb.En Debrecenben Dr Bodnar Belahoz jartam .Nagyon nagyon elegedett voltam vele ( akkor o volt az intezmeny vezetoje).Mi nem jutottunk el a lombikig de mar elotte voltunk.Kaptam injekciot 2 honapig es a 3.ban terhes is lettem :) Szoval az arakat nem tudom .Neten nezz utana.
2015. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leggyorsabban a Dévai Meddőségi Centrumban
2015. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Orvos barátnőmnek azt mondták 3-4 éve a debreceniben, hogy max. 10% esélye van lombikkal 33 évesen...mióma, endometriózis, IR és nem volt peteérése sem, a férjével is voltak gondok, nem emléxem már a többi részletre pontosan, hogy még mi bajuk volt.

Napokig zokogott.

Dr. Fülöp, Bp.-en megoldotta a fenti problémákat, műtét, stb. és a 2. lombik sikerült nekik. Szép és okos a kicsinye. Egy a lényeg: ne halogassátok 30 felett 1 évnél túl. Ha nincs probléma, akkor megnyugtatnak, hogy egészségesek vagytok és próbálkozni kell. Ilyenre is volt példa az ismerős körben. Mondta nekik Fülöp, hogy egészségesek és próbálkozzanak, de ők nem akartak tovább várni, mint 2-3év, mert máshol nem sikerültek az inszeminációk (több sem), és kérték nála a lombikot. 1. alkalommal sikerült, majd miután megszületett a lombik babájuk, ment a nőgyógyászához szülés után 1 évvel kontrollra, ahol kiderült, hogy van valami a hasában! és mi volt az? egy spontán baba! és nem vette észre a lány :)spontán terhes lett és 4 hónapos volt már... tehát igaza lett, nem volt semmi bajuk és most 2 gyermekük van és cukik.

2015. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dévait is nagyon dicsérik és a győri kálit is egyébként
2015. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Forgácsba NE menj! Lehúzás ami ott megy, minden konzultáció 15000 Ft,és minket be is csaptak!


A Bp Kaáli Intézetet tudom javasolni, Dr Szmatona Gábort, elsőre sikerült nála a lombik!

2015. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!