Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet úgy inni a cickafark és...

Lehet úgy inni a cickafark és málna levél teát hogy keverem a kettőt?

Figyelt kérdés
Mert maga a cickafark teát magában nem bírom de így keverve megy ugye ez így nem gond.
2010. márc. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy a cickafark tea a teherbeesésre van jó hatással, a málnalevél pedig a szülésre, én nem keverném őket.

Én mindkettőt ittam a megfelelő időben és jót tettek.

2010. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Én is így iszom. Az viszont biztos, hogy málnalevelet szoktak inni a ciklus első felében, az előző egy kicsit rosszul tudja, mert olyankor is lehet inni.

Az viszont, hogy keverhető-e, csak az én véleményem, nem 100%. Úgy gondoltam, hogy mindegyik kedvezően hat a peteérésre, ezért iszom mindegyiket.

2010. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom másként inni. Én is azt olvastam hogy mind kettő peteérlelő hatású és hogy nagyon jót tesz a belső női nemiszerveknek szóval. Kedves első köszönöm a válaszod de sajnos (vagy nem) tévedsz. Remélem így segíteni fog + clostyt is szedek. Köszönöm a válaszokat
2010. márc. 19. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyad nyugodtan,semmi baj nem lesz.Nekem a cicka nem vált be,a málnalevéltől viszont a 35 napos ciklusaim 28 napra rövidültek,és van ovulációm.Nekem ez a tuti:)))
2010. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!