Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetesen teljesen zárt...

37hetesen teljesen zárt vagyok, ez azt jelenti hogy tulhordás lesz belöle? Ha most elkezdem inni a málna levél teát akkor esetleg abban is segit hogy elkezdjek kinyilni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy zárt vagy még, ettől (is) egészséges egy terhesség. Az a lényeg, hogy amikor szülni mész, akkor tágulj könnyen. Idd a málnalevél teát, ártani nem árt, legfeljebb használ :)

Én az utolsó napig teljesen zárt voltam, 39+3.hétre szültem a babámat, 2 óra alatt! 36.héttől ittam a teát.

Könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlenül jelenti azt! Én is 37 hetes vagyok,és zárt,azt hiszem... =) legalábbis 30 hetesen azt mondták nyitva vagyok,de multhéten másik orvos meg azt irta a kiskönyvbe,hogy zárt...na én neki jobban hiszek,mint a másik orvosnak. Többen is szidták,meg látszik is rajta,hogy valami nem frankó. =) Én is iszom a málnalevélteát,remélem segit majd! Hinni kell benne,és akkor biztos fog! :)
2009. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy ujjnyival mentem szülni.3kor megkaptam az oxitocint és fél 9re megvolt a gyönyörű lányom.
2009. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!