Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas meddig tart?

Beagyazodas meddig tart?

Figyelt kérdés
Eltarthat 3 napig? Es ugy hogy sok van. Véreztem es barnaztam egyszerre. Pisiles kozben is. Betet is mindig olyan volt.
2015. nov. 13. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk :) Lehet is es nem is.Nekem sose volt pl beagyazodasos verzes pedig 4* voltam terhes.Ovus verzes volt de az rozsaszines volt nekem.Mikor kellene megjonnie?
2015. nov. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beágyazódásos vérzés nem szokott ilyen mennyiségű lenni -inkább csak egy pötty - és nem is tart több napig. Egyébként meg elég ritka dolog, szerintem sokat mondok, ha 10 terhességből 1-nél előfordul.
2015. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7. dpon kezdődik és akár a 12. dpo-ig is tarthat.

A beagyazodási vérzés viszont nem szokott napokig elhúzódni.

Mikorra (nem) várod?

2015. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szolva nem tudom mert mindig összevissza jött meg sosem állt be rendesen. De jovohet vége fele kéne. Amugy okt.24.en voltunk egyutt es multhet hetvegen 6.7.8.-an volt ez a verezgetes-barnazas. Azota is gorcsolget a hasam. De semmi mellfeszules meg egyebek.
2015. nov. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!