Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas 3 hetig tart es...

Beagyazodas 3 hetig tart es nantol lehet pozitiv a terhesegi teszt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódás 10-12 nap, onnantól emelkedik a hcg szint.
2014. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ciklus közepén van ovuláció (ekkor lökődik ki a petesejt)ha ekkor megtermékenyítődik akkor ez a megtermékenyített petesejt 5-7 napig a petefészektől el jut a méhig, majd újabb 5-7 napig ássa be magát a méh nyálkahártyába és ekkor kezd annyi HCG termelődni, hogy azt a teszt kimutassa. Amikor nem jön meg a következő vérzésed, akkor már 4 hetes terhesnek számítasz. Mert a terhességed első napja az amikor az előtte lévő vérzésed elkezdődik, mert erre a nők nagy része emlékszik, de arra, hogy mikor volt az ovuja azt nem tudja senki pontosan.

Például:

január 1. meg jön a mensid ma --> tart 5 napig

január 6 : vége a mensidnek most a ciklusod 6. napján tartasz.

január 14-16: ekkor tájt van az ovulációd, ekkor vagy termékeny. ciklusod 14. napján tartasz. Ekkor 2 hetes terhesnek számítasz, pedig még csak most lökődik ki a petesejt.

január 28. : ma jön meg a mensid, vagy ha teherbe estél akkor nem jön meg, és már halványan jelezhet a teszt 2 csíkot. 28 napos terhesnek számítasz (4 hetes terhesnek)Ha ma megjön a mensid akkor az lesz a következő ciklusod első napja.

2014. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.de nem minden esetben mutat pozitivat a teszt aktustol szamitva kethetre.en voltam terhes ami sajnos nem maradt velunk es tudtam is h mikor foganhatot a baba es meg halvany sem volt a teszt.csak harom hetesen gabriel eleg szep halvanyan es digitalis teszt ami ki irta h +3 het.en nem hiszem h a tesztek jeleznek ilyen hamar.
2014. márc. 6. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem x-epil teszt aktus után (az nap volt ovum hőmérő szerint) 12. napon már halvány 2 csíkos volt. Most 4 hónapos a fiam. A kimaradt mensi utáni nap már szoktak jelezni a tesztek, de 2 héttel kimaradás után már biztosan jelzik a 2 csíkot.
2014. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az együttlét után 3 nappal volt a pé-d és azért csak 3 hét múlva lett pozi a teszted. Gabriel amúgy 25-ös szóval a beágyazódás másnapján még nem mutat pozitívat.
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem aktus utan 11. Nap reggeli elsobol mar pozitív volt és mindennap erősödött a 2. Csik
2014. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleg fura mert itt tokeknek olvasgatam h ket harom kozt mutatot pozitivat a teszt.az elmaradt utan.
2014. márc. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!