Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér, de nyúlós folyás...

Fehér, de nyúlós folyás jelzett már valakinek terhességet? Nem csíp, nem viszket, nem büdös, és már meg kellene jönnie. Nálam ilyen nem jellemző.

Figyelt kérdés
Mellem sem fáj, de ilyenkor már szokott. Más semmi fura, viszont gyógyszert szedek, az is lehet, hogy attól van. Szerdai teszt negatív.

2015. nov. 13. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen (többször is gyógyszer mellett). Ha van párod élj vele aktív (kimerítő) szexuális életet, és másnap meg fog jönni ahogy az kell.
2015. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez aranyos :D
2015. nov. 13. 07:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem CSAK terhesen volt feher folyas menszi elott..helyett :) Es pont ahogy irod cici se fajt ugy mint verzes elott szokott ! Hajra drukkolok.Mikor tesztelsz ujra?
2015. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát, hogy őszinte legyek a szerdai tesztet is csak kíváncsiságból csináltam, nem terveztem újra. Úgy gondoltam fifty-fifty, vagy gyógyszer, vagy... De benne lehet a pakliban. Még kivárom vele a hétvégét, így csak hétfőn-kedden. :)

Köszi! Örülnénk, bár még komolyabban nem tervezzük.

2015. nov. 13. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor drukk vagy ne??? :p
2015. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért jöhet a drukk! Egye fene! :)
2015. nov. 13. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem pont azon a napon kezdődött amit leírtál amelyik nap meg kellett volna jönnie :)
2015. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem kedd óta van ilyen fura folyásom. Ami még nem szokott lenni, hogy 0 mellfájdalom, de a bimbóm néha bizsereg és/vagy viszket, az péntek vagy szombat óta. 21 és 25-én voltunk együtt (megszakítással), ovulációm 27-én volt. De persze még meg is jöhet, néha enyhén görcsölget a hasam. Ha nem jön, jövő héten teszt.

Nálad mi a helyzet a folyáson kívül?

2015. nov. 14. 08:32
 9/13 anonim ***** válasza:
ja hát én terhes vagyok :) de én vártam is. tüneteim nem voltak csak olyan 5. hét körül kezdődtek.
2015. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma még mindig semmi.
2015. nov. 15. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!