Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív, de nem jött meg, hőm...

Negatív, de nem jött meg, hőm fent van. Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
30-36 napos ciklusaim vannak, most járok a 33. napon, ma hajnalban teszteltem egy 10-es erősségű One Steppel, hgy az már úgyis kimutatja, ha van valaki... hát nem :( Szép nagy negatív. Viszont a hőm még mindig fent van, 37,2 fok. Ti mikor tesztelnétek újra?
2015. nov. 13. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Muti a görbét, lehet hogy még nemm is késik, ha még nem vagy a 14-15. Dpo-n! A 10-es one step nem érzékeny teszt, átverés szerintem, ugyan abból a pisiből nekem a 25-ös Facelle sokkal erősebb lett, mint a "10-es" One step.
2015. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Görbét nem tudok sajna mutatni, csak annyit, hogy az elmúlt napokban 37,1-37,2 között voltam mindig.


Az "utolsó" lehetőségünk november 3-án volt (előtte október 28-29-30-31 és nov. 1), szóval szigorúan nézve ha a november 3-hoz még 14 napot adok hozzá, akkor legkésőbb november 17-én már valamit kéne mutatnia,nem? Vagy megjönnie..

2015. nov. 13. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg mutatni kéne, de ha nagyon ki akarom a dolgokat sarkítani, akkor ha az ovu a 3-i együttlét után néhány nappal volt, akkor még 17-én is lehet negatív baba mellett. :)


Görbe nélkül vedd alapul a leghosszabb ciklusodat, és tesztelj akkor, ha addig nem jön meg.

2015. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :) Legyen így..
2015. nov. 13. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is nega... :(
2015. nov. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!