Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos és sűrgős! Ha ma este...

Fontos és sűrgős! Ha ma este 8-kor jött meg a vérzésem, akkor a holnapi vagy már a mai nap az első ciklusnap? Csak mert gyógyszert kell bevennem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
a mai nap!!!mindig az a nap amikor megjön tök mindegy hogy reggel 6 kor vagy este tízkor!!!
2010. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mai. Ha ma jött meg, akkor ma van az első nap.
2010. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beveheted már ma is. Bár én anno ahhoz viszonyítottam, hogy a későbbiekben mikor akarom majd szedni és én a reggel 10 mellett döntöttem, így vártam másnapig. Ha te este 9kor szeretnéd szedni, akkor beveheted most is.
2010. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
No, a hivatalos válasz szerint este 6 után ha megjön, akkor a következő nap a menstruáció első napja. Így számolnak pl. a lombik programoknál is hivatalosan.
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inszemre készülök, és a 3. naptól kellene szednem. Mit csináljak?
2010. márc. 19. 21:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és még csak ilyen rózsaszínes a "dolog". Én a holnapi "első" napra hajlok, de...
2010. márc. 19. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha inszemre mész, akkor a holnapi nap az első. Ez biztos!

Lombikos.

2010. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2010. márc. 19. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ha este 6 után jön meg akkor a következő nap az első. Nekem most este 10-kor még csak halvány rózsaszín folt volt, így a következő napot vettem az első napnak.
2010. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!