Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos! Egy előző...

Nagyon fontos! Egy előző kérdéssel kapcsolatban? Biztosak vagytok hogy az első pár hétben nincs összeköttetés és hogy az anya bármilyen? Gyógyszert kaphat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen így igaz. A "mindent vagy semmit" elve azt jelenti, hogy vagy nem árt, vagy megöli a terhességet.
2009. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor ami nem öli meg az nem is árt? Pl. antibiotikum? Norcolut? Provera?
2009. nov. 18. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg így van, de csak a legelején!
2009. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudják a terhességet,persze nem adnak gyógyszert,vagy nem bármit!De viszont valaki mivel esetleg rendesen menstruál,nem is tudja,hogy terhes,így ki tudja miket szed be,vagy mivel károsítja magát.Ha a gyógyszer annyira károsítja a babát,akkor sajna elmegy.
2009. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a középidőm ben lettem beteg. Nem lehetett kikerülni az antibiotikumot (Augmentin, vagy nem tudom hogy kell írni). A doki azt mondta nem kell tartani, ha összejön a baba, a gyógyszer nem fogja bántani :).
2009. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt arra gondoltak többen, hogy beágyzódáskor még nem vagy kapcsolatban a babával. DE!!! te már vasárnapra vártad a menzid, tehát akkorra elvileg már beágyazódott és ez már az 5. terhessági hetednek számit,nem a 4-nek. Ugye??? Szóval, nem olyan egyértelmű(szerintem), hogy nem károsodhatott a magzat. Kár, hogy pénteken elkezdted szedni az antibiotikumot és nem vártál még egy kicsit.

nem akartalak elkeseriteni és nem is vok szakember, szóval , légyszi ne haragudj. Mi is 1,5 éve próbálkozunk, közben gondok is voltak velem--szedtem antibiotikumot, de a dokim szólt, hogy csak menzi után kezdjem szedni. Kitartás!!! Én sem tudom, mit tennék a helyedben...

24/N

2009. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2009. nov. 19. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez az elv tudományos tény. Eü-s vagyok, tudom.
2009. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!