Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes / exterhes kismamik,...

Terhes / exterhes kismamik, akik véreztek terhesség alatt mikor meg kellett volna jönnie és hőt is mértek. A hő is leesett, vagy maradt fent a vérzés ellenére?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 09:18
 1/3 whitelady1 ***** válasza:
Én barnáztam akkor amikor meg kellett volna jönnie és a hőm is leesett... Aztán abbahagytam a hő méregetését mert csak stresszeltem magam... A 7. héten kaptam progeszteron pótlást a 15. hétig. Ezek ellenére még a 12 héten végeztem megint de minden rendben volt! Most itt mocorog a pocakban :)
2015. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is ma leesett a hőm. Ma kellett volna megjönnie ezért be is tettem az intimkelyhet de verzes nem volt csak iszonyat kevés volágoabarna maszat ezen kívül átlátátszó váladék... Tesztem pozitív orvos még nem latott semmit (tegnap voltam hüvelyi uh-n)
2015. nov. 14. 21:06
 3/3 mandiga ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2015. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!