Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesett a hőm de még nem...

Ha leesett a hőm de még nem jött meg akkor már kizárt a terhesség ugye?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülyén kérdezem de mérem a hőmet már 16. napon tartok ovu után és mára esett, akkor már nincs baba?
2013. júl. 2. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj reggel egy tesztet!
2013. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmegyek veszek azért egyet mert már volt egy missed abom és félek kicsit. Azóta eltelt két év és itt tartok, már feladom mert beleőrülök. Köszi a választ.
2013. júl. 2. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:
FEladni sose add fel :)
2013. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, csak ilyenkor annyira nehéz, a dokim meg nem akar semmit csinálni. Nézett 3. napi hormont, de a 21. napit már nem pedig abból tudtuk volna van-e peteérésem. Mindig türelemre int, két éve missed ab után.
2013. júl. 2. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom:-)Nekem is volt missed ab-om, de én már a műtétem előtt otthagytam az orvosom, mert úgy láttam, hogy ez neki "csak egy eset" nekem meg az ÉLETEM!és kerestem egy másik orvost, aki ezidáig mindenben támogat, kivizsgál, ha hívom segít!Pedig ez most történt pár hete, te írod 2 éve...2 év után szerintem válts orvost, aki segít neked a terhességben és nem türelemre int, hanem segít!Szerintem az elmúlt 2 év alatt elég türelmes lehettél én nem bírnám ilyen sokáig. Ja, és még hozzáteszem az első orvosomnak fizettem rendszeresen magánon, a másodiknak nem, a kórházba hív...szóval válts orvost, ha megteheted és beszéld meg a problémáid vele!Szorítok!
2013. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek. Mindenképp válts mert már sok idő telt el. Lehet semmi komoly gond nincsen hamar helyre lehet hozni és kész. És nem vársz feleslegesen éveket. Hidd el.

Sok jót kívánok ezen a téren. :)

2013. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!