Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány 2. Csík jelezhet...

Halvány 2. Csík jelezhet terhességet? X-epillel teszteltem. Képet is tennék, de azt nem tudom hogy lehet.

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozitív, x-epilnél ez nem is kérdéses, hcg biztosan van, amit mutat.
2015. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez 100% hogy pozitív! :)
2015. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 whitelady1 ***** válasza:
Ez pozitív! Gratulálok! Majd rakd fel a holnapi tesztet is, biztos erősebb lesz ;)
2015. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez gyönyörü szép pozitiv.
2015. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaj de jo lenne ha igy lenne. Ma ejjel biztos nem sokat alszom... nem ismerem ezt a tesztet meg sosem vettem ilyet. Ezt is csak ugy bedobtam a kosaramba a dm.ben csak hogy legyen itthon. Ha a holnapi is hasonlo lesz veszek egy dragabbat is.
2015. nov. 14. 19:17
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne hitetlenkedj, ez full pozitív

Baba van a pocidban, vigyázz magatokra!

2015. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Szia!


Nagyon gratulálok neked! :)

Képzeld én ma reggel teszteltem majdnem ugyan ilyen pozitívat, mint te! Nem mertem elhinni, és még mindig nem merek annyira örülni, tesztelek majd két nap múlva megint.

Ti mióta próbálkoztatok?

2015. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez POZITÍV!!!!Az enyém is pont ilyen volt nemvárt napján délutáni pisiből :) Gratulálok :D 21 hkm
2015. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
12 hos koraig szopizott a kisfiam doki szerint addig amugy sem lehettem volna terhes. Szoval ha ugy vesszuk 2.honapban osszejitt, most 14 hos a leendo nagyteso. Azota ugyan nem tudtam reggeli elso pisibol tesztelni, mert a fogzasos ejjeleknek hala mindig elmegyek felkomasan pisilni teszt nelkul :) de mensi tovabbra sincs es kezdem erezni a jellegzetes tuneteket. Azon gondolkodom hogy talaljam majd a hirt apanak :D
2015. nov. 16. 12:28
 20/20 anonim válasza:

:) Két kis babával nem könnyű, de milyen jó dolog. Nekünk első baba lesz. Én is agyalok rajta, hogyan mondjam el. Biztos majd kiugrik majd a bőréből. :)

Én mondtam neki, hogy nekiállhatnánk már a gyerekszobának. :D (mivel az még csak egy üres szoba).

2015. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!