Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.2 hetes terhességet is...

Agleh kérdése:

Kb.2 hetes terhességet is kimutat a teszt? Júl 9-én volt az utolsó mensim első napja, júl 23. körül együtt voltunk a párommal. Nem jött meg, így ma a 31. napon teszteltem, nagyon halványan de két csík látszik.

Figyelt kérdés
A naptár szerint 4 hetes terhes vagyok, de a valóságban olyan 2 hetes lehetek. Viszont folyamatosan "fájdogál" a hasam, mintha meg akarna jönni. Normális ez?

2015. aug. 8. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Aktus után 2 héttel már igen.

Valóban 4 hetes a terhesség, mert az utolsó menzesz első napjától számolják. Fogamzás után ez valóban 2 hét de 4 hetes a terhesség.

Igen, normális. Ez még így is lesz egy darabig. Ha nagyon erős gorcseid lennének menj orvoshoz, ha nem akkor ráérsz 2-3 hét múlva, addig úgy sem látszik embrió.

Egyébként gratulálok!

2015. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Nem vészes a fájdogálás, nem görcsszerű, amolyan mindjárt megjön érzés.
2015. aug. 8. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező meg mutatod a tesztet?
2015. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. És normális. 4 hetes vagy.
2015. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívesen megmutatom, de kérnék segítséget abban hogy miként töltsem fel
2015. aug. 9. 11:25
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. aug. 9. 11:35
 7/8 anonim válasza:
Várj még vele 1-2 hetet, csináld meg újra a tesztet, de szerintem 90%, hogy várandós lettél. Gratulálok!! :)
2015. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyereked van, de a fényképezés felejtős. Mindegy, ilyen homályos képen is látszik, hogy két csíkos. Gratula.
2015. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!