Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azért nem estem teherbe...

Lehet azért nem estem teherbe mert tudat alatt nem akarom?

Figyelt kérdés
Most merült fel bennem, hogy azért jó hogy eddig nem sikerült, mert a férjemnek van egy rossz szokása amit nem tudok elviselni. Lehet emiatt nem lett eddig baba? Több mint 2 éve próbálkozunk.
2015. nov. 15. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti hogy nem :)
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha az a rossz szokása olyasmi, ami a gyermeknevelés kapcsán negatív lehet, akkor simán.
2015. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Én amúgy ismerek olyan lányt (nőt), aki férjhez ment, de már a házassága napján el volt bizonytalanodva, hogy jól döntött-e. Két évig gyermektelenül éltek együtt, majd válás, hozzáment az igazi szerelméhez, akitől azóta három gyermeke született.


Ennyit a meddőség lelki okairól.

2015. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok vizsgálaton voltunk már, inszeminációnkis volt kétszer. Annyiszor olvastam már, hogy például azért nem sikerült, mert rástresszeltek. Ezért gondoltam most arra, hogy talán ez az oka. :(
2015. nov. 15. 18:59
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp se stresszelj rá. De ha olyan párod szokása, ami Téged nagyon zavar és nem tud =/ hajlandó rajta változtatni, Te viszont mindenképp gyermeket szeretnél, az legyen intő jel.


Hány éves vagy, amúgy?

2015. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok és van már egy 7 éves gyermekem.
2015. nov. 15. 19:04
 7/17 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember és online játszik a virtuális barátaival, ilyenkor hozzá sem lehet szólni... Már volt vitánk emiatt nem egyszer. Ideiglenesen van hogy ér valamit a beszélgetésünk, de utána mintha semmit sem ért volna...
2015. nov. 15. 19:07
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszadó!


Amit írsz, az nem bizonyíték, ugyanis lehet hogy a férfival volt valami gond, és azért nem lett.

Egy másik férfival lett ugyanis az ismerősödnek három gyereke.


Akkor lehetne valamiféle bizonyíték, ha az első férfinek is azonnal gyerekei lettek egy másik nővel...

2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Igen,simán, ha a tudat alatt nem erre vágysz,sajnos a mai nyugati társadalom nagyon szűklátó körű,ezért is tartunk ott ahol,de a gondolataink érzéseink befolyásolják a teljes világunkat,életünket,ezzel magyarázható a sok meddőség is(mint pl: a betegségek is) ,folyamatosan azt sugallják maguknak az anyukák,nem lehet gyerekük,vágyódnak utána,folyamatosan arra gondolnak nincs ezért nem is lesz.
2015. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor senki nem lenne terhes, ha megerőszakolják.
2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!