Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet azért nem estem teherbe...

Lehet azért nem estem teherbe mert tudat alatt nem akarom?

Figyelt kérdés
Most merült fel bennem, hogy azért jó hogy eddig nem sikerült, mert a férjemnek van egy rossz szokása amit nem tudok elviselni. Lehet emiatt nem lett eddig baba? Több mint 2 éve próbálkozunk.
2015. nov. 15. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Vagy bántalmazó kapcsolatba sem születnènek gyerekek ilyen alapon, vagy alkoholista, erőszakos fèrjtől...


Genetikai összefèrhetetlensèg viszont lètezik.

2015. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is ezzel bíztattam magam 2 év próbálkozás után. Szervi baj volt. Szerintem ezt a lelki okos dolgot, azok találták ki, akik mások meddőségéből akarnak hasznot húzni. A kedvencem az a meddőknek szóló könyv, aminek az elolvasásától rögtön teherbe esel.
2015. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! Lehet tényleg genetikailag nem férünk össze, a kisfiam az előző házasságból született és azonnal, egy alkalomból...
2015. nov. 16. 05:23
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Azèrt ez nem ilyen egyszerű,akit megerőszskolnak,vagy alkoholista,erőszakos fèrj lefektet azonnal azon gondolkodik,hogy jaj csak terhes ne legyek ès csak erre gondol fèlelemmel,igen erős èzsès,persze,hogy terhes lesz....a test màsodlagos a szervi baj ès ahogy minden lelkieredetű...
2015. nov. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Kedves 22:40!


Azèrt ha valski elolvas egy ilyen könyvet nem hiszi el,hogy segìthet,persze,hogy nem fog segìteni,nem mondom,hogy könyvet kell olvasni,de meg kène is merni a keketi kultùràt,ès önvizsgâlatot tartani.

2015. nov. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Genetikai összefèrhetetlensèg viszont lètezik.

"


De olyankor ki tudják hordani a gyermeket, csak az beteg lesz, nem? Vagy rosszul tudom?

2015. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja hogy a csodamágia csak akkor működik, ha erre gondolsz... Hát nyilván. Hatalmas testi-lelki sokk, aminek utána hosszantartó hatása lehet? Ugyanmár! Csak GONDOLJ arra, hogy nem akarod, az majd csodát tesz.
2015. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!