Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-ban a Zafír barárcserje...

PCO-ban a Zafír barárcserje kapszulát 1x1 el vagy 2x1-el szedjem naponta? Függ az adag attól, hogy hány kiló vagyok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én túlsúlyos vagyok és napi kétszer szedtem, reggel/este. Ezt két hónapig lehet így szedni, utána egy hónap szünetet kell hagyni, majd elég lesz heti 2x is bevenni belőle. :)
2010. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)Neked jó hatása volt?Lett babó? PCO-d is van vagy csak túlsúly?Előre is köszi a választ.:).Mióta szeded? ÉS miért?
2010. márc. 20. 07:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs hogy belekérdezek, de én is PCO-s vagyok és nem hallottam ennek hatásáról? Mire jó?
2010. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendbe teszi a hormon háztartást.Csökkenti a prolactin szintet.Emeli a progeszteron szintet. Ez egy gyógynövényből készült kapszula és azt olvastam,hogy a PCO-ban szenvedőknek igen hatásos és sok embernek lett tőle bébi.
2010. márc. 20. 08:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsika elírtam nem barárcserje,hanem barátcserje.
2010. márc. 20. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is sok jót halottam róla.A PreMens is barátcserje kapszula.

Mivel a hormonokat teszi rendbe,szerintetek a sárgatest-elégtelenségre is jó hatással van?

2010. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt olvashattok róla bővebben:))))

2010. márc. 20. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
én is túlsúlyos pcos vagyok, a met mellé szedem a zafír barátcserjét,2x1szemet, a ciklusom szépen rövidül..:D és a görcseim is szünőben.
2010. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó. Én is szedem a metformint. 4 és fél éve vagyok PCO-s. Nekem a clostyltól kezdett el rövidülni a ciklusom,de még nem az igazi. Most abba hagyok mindent kivéve a metformint és a barátcserje kapszulát. Remélem segít. Van aki terhes lett tőle PCO-san?
2010. márc. 20. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Szintén PCOS-es vagyok.

Én napi egyet szedtem (nem vagyok túlsúlyos) tavaly januárban, az előtte lévő ciklusomban clostit. Nem tudom hogy mennyiben segítette a barátcserje a teherbeesést, mert ugye a closti 1-2 hónapig hat, de a lényeg hogy teherbe estem.

Kitartás és mielőbbi terherbeesést!

5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!