Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak, anyukak! Mik voltak...

Kismamak, anyukak! Mik voltak az elso tunetek?

Figyelt kérdés

Milyen hamar jelentkeztek es mik voltak az elso tunetei a varandossagotoknak?

Es milyen tunetek kisertek vegig? :)



2015. nov. 16. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hétig mindjárt megjön érzés. Utána semmi. Szó szerint, se hányás, se kívánás, se szagérzékenység, semmi.
2015. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel a pisilés. Nemvárt előtt 3 nappal. A másodikkal semmi, csak feltűnt,hogy késik.
2015. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menzesz kimaradás volt az első, nem sokkal később állandó fáradtság.

Igazából semmi sem kísért végig. 12-14 hetes korom körül minden elmúlt a végére meg más jött 30 hetes korom körül.

2015. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Nemvárt előtt 2-3 nappal: mellbimbóérzékenység, ez kisebb-nagyobb intenzitással azóta is van,

- pozitív tesztnél: menzeszre hasonlító görcsök, de nem egyfolytában, hanem pár mp-ig tartóak, napi 8-10x, magnéziumra el is múlt másnapra, - 5-7. hét között: égő/húzódó érzés a méhem környékén

- 6. hét közepétől a 13. hét közepéig időnként előjövő hányinger

- 6. hét óta: időnként előjövő puffadás, ill. kb. 3x volt eddig gyomorégés teljesen elszórtan

- 15-16. hét óta pocaknövekedés

- 15. hét óta baba mozgása

- 24. hét óta: kicsit gyakrabb pisilés

26 hkm

2015. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Ha valaki erre jar, johet meg :)

2015. nov. 17. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok, sokat jártam pisilni éjszaka, munkahelyen pakolás közben többszört meg szédültem ,émelyegtem nagyon kicsit , én másnap vettem tesztet akkor pozitiv lett, viszont rá egy hétre meg a dokihoz mentem naptár szerint 6 hetesnek kellett volna lennem , de akkor voltam 5 hétben mert később fogant. Most viszont szagundorom van , hányinger , de nem hányok. Nagyon fáradekony vagyok.

11hkm

2015. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez is az en kerdesem, hatha valakit erint! :)

2015. nov. 26. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindjart megjon erzes. Ez volt a legelso tunetem,persze akkor meg nem tudtam hogy terhes vagyok. :) Aztan megnott a cicim es nagyon fajt. Azt hittem,hogy megfog jonni. :) Aztan mar kesett 1 hete,csinaltam tesztet pozitiv lett. Utana jottek csak a komolyabb tunetek: erzekeny voltam a szagokra,hanytam folyamatosan a 13.hetig. Utana volt egy idoszakom amikor semmi tunetem nem volt,aztan olyan 25-28.het korul kezdett feldagadni a labam,kezdtem vizesedni. Es a 30.hettol folyamatosan egett a gyomrom,ez kitartott szulesig.
2015. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!