Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák? Tapasztalatok?

Kismamák, anyukák? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Erős mellfájás hónalljtól oldalra, akkor is fáj ha csak lépek és irtó nehezek, pluszban a mellbimbóim közepe rózsaszínes lett,fehér krémszerű folyás már kb. egy hete. a 8. dpo-n egy olyan erőteljes hasi szurkálás és görcs, mint még soha.. most vagyok a 16. dpo-n a tegnap teszteltem egy egyértelmű negatívat, már 3 napja olyan tüneteket produkálok mint amikor meg akar jönni, de még mindig semmi jele.... a melleim már egy hete ilyen erőteljesen fájnak főleg oldalt, mintha izomláz lenne bennük és olyan kemécs csomó.... lehetek a negatív teszt ellenére mégis várandós?? ti mit tapasztaltatok? a fejem is fájdogál és hangulatingadozásaim vannak, viszont frontérzékeny is vagyok és a mensim előtt is elő szokott ez jönni... türelmetlen vagyok... csak imádkozni tudok, hogy baba legyen :))) de azért kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, kérlek titeket, írjatok :)

2015. jún. 30. 11:02
 1/1 anonim válasza:
Én ugyanezekkel a tünetekkel (+ szádüés, farkasétvágy, ámeygés, és brutáis fáradtság) teszteltem a 18. dpo-n negatívat. Én sem tudom mi van...:(
2015. júl. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!