Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
lehetek terhes úgy,hogy a párommal egyik alkalommal első max 30 másodpercben óvszer nélkül csináltuk aztán felhúzta és úgy tovább? jelzem a gondom az,hogy a kalkulációs alkalmazás szerint akkor volt peteérésem,de lehet hogy az nem mondd biztosat? mindig rednszertelen a menzeszem,néha 35 napra most múlt hónapban pedig vettem de sürgősségi fogamzásgátló tabit arra meg 22 napra jött. lehet,hogy pont nem akkor volt és mennyi az esélye hogy gond legyen?

2015. nov. 16. 22:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
hány évesek is vagytok?
2015. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mindketten 18.ha kérhetem csak normális válaszokat. elmegyek dokihoz csak addig nem szeretnék parázni mert nemkönnyű oda bejutni
2015. nov. 16. 22:57
 3/11 anonim válasza:
persze ha fiúval csínáltad akkor jah
2015. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
említettem,hogy normális válaszokat amik a segítségemre lehetnek. :)
2015. nov. 16. 23:00
 5/11 anonim válasza:
100%
nem hiszem el bаzdmeg, hogy ennyi eszetek van, nekem ennyi idősen sem volt sok, de annyi igen, hogy fel tudjam fogni, hogy ezek a dolgok még nem valók nekem, te meg jössz az ilyen idióta kérdésekkel
2015. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nem csak a te peteéréseden múlik, hogy terhes lehetsz vagy sem....

Azt jó lenne tudni, hogy a csávónak jött-e előváladék.

Ezt csak látta vagy érezte mikor kihúzta a farkát.

Egymással beszéltetek vagy csak magadban vívod ezeket a csatákat?

2015. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ilyenre rendes vàlaszt???

Alig van fogalmad a szexről.és csinàlod. Mert hogy a technikàjàt elsajàtìtottad az kosár fing. Mai terhes vagyok-e kérdés letudva,ismeretlen emberektől. Ne paràzzàl. Vagy igen,vagy nem.

2015. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk igen,szerinte nem volt semmi de tudod mi lányok mindig jobban tartunk ettől bármi van. Előző válaszoló pedig annyit,hogy nincs szükség a "kedvességedre".
2015. nov. 16. 23:17
 9/11 anonim válasza:
100%
Igen lehetsz terhes de remélem nem vagy az mert ennyi ésszel ne szaporodj. Az óvszert az aktus elejétõl a végéig Kell használni ha nem akarsz gyereket vagy egyéb fogamzasgatlo módszert.
2015. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ja és veled egy idõs vagyok.
2015. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!