Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltehetem a szokásos lehetek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltehetem a szokásos lehetek-e terhes kérdést (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Szóval, 3-4 napja késik a havim. A pasimmal mindig védekeztünk, egyszer-egyszer előfordult, hogy még nem volt rajta gumi és úgy ért hozzám lent a farka.

Már egyszer (amikor elkezdtünk szexelni, állítólag mert ettől felborult a hormonháztartásom) volt, hogy kb ennyit késett.

Amúgy a hónapban alig csináltuk, mert nem volt pénzünk gumira, csak simogattuk egymást (és talán ettől is felborulhatott a hormonháztartásom, mimt a múltkor). Plusz stresszelek, mert most érettségizek. Én e kettőnek tudtam be a késést magamban, de a környezetem teljesen beparázott, amikor mondtam nekik.

Vajon igazam ban? Ugye nem vagyok terhes?



2015. máj. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél tesztet megtudod....
2015. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy terhes.
2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek nem tudnak gondolkozni ha terhességről van szó? Gondolkozz már egy kicsit légyszíves! 18 évesen illene lenne már ilyen szinten gondolkozni.


Te tudod jobban, hogy mikor voltatok együtt, vagy a környezeted? A stressztől nem leszel terhes, viszont minden más amit felsoroltál közrejátszhat abban, hogy késik.

2015. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tette be gumi nélkül akkor nem lehetsz terhes nyugi
2015. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!