Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy terhes vagyok?...

Félek, hogy terhes vagyok? (rövid kérdés hossú válasz)

Figyelt kérdés
Mostanában kell megjönnie,de szeretkeztünk a párommal megszakítással (mert az óvszertől fáj,pedig többet kipróbáltunk már) nem ment el bennem egyszersem,érzem,hogy megfog jönni,meg megy a hasam is és félek,hogy terhes vagyok,miután megjött csináljak tesztet,ha rendesen megjött és annyi iddeig tart míg szokott?Mert tegnap dr.houset néztem és volt benne egy csaj aki terhes lett,de rendesen vérzett amíg szokott.Nagyon félek,most is fáj remélem megjön,bocsi ha hülyeséget mondtam vagy kérdeztem.

2014. jan. 6. 17:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze ha nem jön meg csinálok tesztet
2014. jan. 6. 17:31
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha megjön, nem kell teszt. Írass anyuddal foggátlót, ha az óvszer nem jó.
2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ :)

Az lesz,csak jöjjön meg...

2014. jan. 6. 17:36
 4/18 anonim ***** válasza:

Az előző téved.

[link]

2014. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Óh istenem :(

Akkor csinálok tesztet ha megjött,ha nem :((

Valakivel történt ilyen,hogy azt hitte menzesz,de mégsem?:/

2014. jan. 6. 18:17
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha megjön hány napra,vagy hétre csináljak tesztet?
2014. jan. 6. 18:26
 7/18 A kérdező kommentje:

Most jött meg,és nem úgy ahogy szokott,épp hogy,észrevettem mikor mentem betétet tenni,mert éreztem,hogy megjön egy nagyon halvány pici folt volt és a vizeletemben egy kis vér ,máskor nagyobb folt szokott lenni és piros ez meg barnás volt :((

Most akkor terhes vagyok?:((

2014. jan. 6. 19:27
 8/18 A kérdező kommentje:
És akkor ez már biztos hogy az vagyok?Mikor csináljak tesztet?
2014. jan. 6. 19:30
 9/18 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek
2014. jan. 6. 19:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Dehogy biztos, lehet lassabban indul be a mensid. Ha gyanúsan kevés vér távozik(pár csepp) és utána napokig semmi, akkor már valószínűbb.
2014. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!