Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőnek vagy az ovu tesztnek...

A hőnek vagy az ovu tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés

Ma reggelre leesett 36,1-re a hőm (előtte 36.5, az előtt végig 36.7-36.8 között volt), valami nyákféle volt, bár mivel előző este akcióztunk, arra nem biztos, hogy adnom kell. Felkelés után kb. 1 órával már egy fokkal feljebb ment (37.1).

Viszont a délután 5-kor csinált ovu teszt mintha még mindig olyan erős lenne, mint előző nap, vagy akár picit erősebb is. Úgy tudom, ovu napján már gyengébbnek kell lennie.

Most 3 napig délutános vagyok, alapból az a műszak, amikor esélytelen összekerülni a férjemmel, ha tegnap voltunk együtt (meg előtte két nappal), és ma van ovum, akkor végül is mindent megtettünk a cél érdekében, vagy biztos, ami biztos, valahogy meg kéne oldani még holnap?


2015. nov. 17. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült egyszer úgy összehoznom, hogy pont a hő leesés napján volt ultrahangom. Aznap mikor leesett a hőm, akkor még érett tüszőt látott az orvos. De mondta, hoy szép nagy, bármikor repedhet. Aznap éjjel megrepedt, és a következő napon már feljebb ment a hőm.


Ezzel azt akarom mondani, hogy akár több napig is lent maradhat a hő, akkor van ovu, mikor elkezd emelkedni.


Így a teszted és a hőd, nem zárja ki egymást. Mert ha még ma pozi az ovu teszt, akkor még nem történt meg az ovu. Főleg, ha a hőd is lent van még.


Szerintem simán esélyes az ovu előtti 1-2 napos együttlét. Az a jó, ha már ott várakoznak a katonák az ovura;)

2015. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát a hőm lent maradt ma is, tehát akkor még nem volt ovu. Viszont akciózás sem volt, nem jött össze ... Fent voltam fél 3-ig, amikor férjem kel, de nem sikerült befejezni. Ezek szerint ez nagy baj, mert mire ovum lesz, az előző adag már nem lesz életben. Akkor ezt a hónapot is cs*szhetem.
2015. nov. 18. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Akár több napig is lehet pozitiv az ovu teszt. Szóval még simán elcsíphetitek az ovut. Szerintem ne add fel!


Vagy időpontban is ma kellene ovunak lenni? Mármint naptár szerint?

2015. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A naptárra nem adok, későbbre jelezte. Ma már negatív volt a tesztem, láthatóan halványabb, mint tegnap, tehát akkor ma volt a nagy nap. Tettem róla, hogy megoldjuk az együttlétet, itthon maradtam ma. :)

Most pedig jön a két hetes várakozás, jók a megérzéseim.

2015. nov. 19. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper! Drukkolok! Írd majd meg, ha zebrás teszted lesz két hét múlva ;)
2015. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom, mi lesz. :) Nagyon reménykedem a pozitív tesztben.

Bár már volt pozitív tesztem, még augusztusban, de sajnos kémiai terhesség volt.

2015. nov. 19. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!