Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gáz, ha csak azért táppénzre...

Gáz, ha csak azért táppénzre megyek, hogy próbálkozhassunk?

Figyelt kérdés

16-án voltunk együtt, szerintem ma, vagy holnap van ovum. Már régóta próbálkozunk, és megint akkor van pém, amikor végig délutános vagyok, pedig ilyenkor nincs esélyünk együtt lenni, mert a férjem hajnalban kel, korán fekszik, én meg 23 óra után érek haza.

Próbáltuk azt, hogy virrasztok, míg felkel, de olyan kómásan nem ment neki. Szabit 1 hónappal előre kell kérni, az ovum meg sosem úgy jön, ahogy kiszámolom, 23-ára vártam.

Egyetlen esélyem, ha most itthon maradok.


2015. nov. 18. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha meg tudod oldani a táppénzt, akkor tegyed.

Ha nektek nem gáz, akkor oké.

Másnak meg nem kell tudnia róla :)

2015. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom nem mondanád el senkinek, úgy enm gáz :D De majd ne nagyon dicsekedj vele, nem biztos, hogy a főnököd díjjazná :D
2015. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem gaz, csak ne mond a dokinak vagy a fonoknek. Mond azt hogy hasmeneses virusod van, kell 3-4 nap piheno
2015. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Magyarországon divat a táppénzcsalás, így az a gáz, ha valaki tisztességes.
2015. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is ütötte egymást a két munkaidő, a 2. próbálkozós hónapban pont szabadságon vtam, meg is fogant a baba.

Egy kis mandulagyulladással simán otthon maradhatsz 1 hetet, senki nem fog csodálkozni, mindent bele! :D

2015. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Utolso , mandullagyulladas az latszik, vagyis ha nincs neki az orvos latja.

Ha azt mondja hanyos virusa van , az nem latszik :)

2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tudom ,hogy mikor van pé-m én inkább szabit vennék ki.
2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mondanám sem a munkahelyen, sem az orvosnak.

Amúgy régen nem voltam táppénzen, még akkor sem mentem, ha beteg voltam, jó bérátlagot akartam, ha jön a baba.

Pénteken már pihenős lennék, de addigra már az ovun is túl leszek.

Azt hittem, délelőttös műszakban lesz ovum, de korábban jött a vártnál.

2015. nov. 18. 11:03
 9/11 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban ciklus 20. napja körül ovuláltam, most 5 nappal előbb a vártnál. Sajnos hiába számolom ki, ha borul az egész.

Szabit ilyenkor nem adnak, még egy héttel előre sem.

2015. nov. 18. 11:06
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjednek sincs esélye szabira menni?

Egy alkalom beleférne nem az a baj, de nem lehet tudni mikor fog összejönni a baba és minden hónapban nagyon sok lenne táppénzre menni.

2015. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!