Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vesz a nőgyógyászom...

Mikor vesz a nőgyógyászom táppénzre?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és 2.5mm a petezsák és csütörtökön rendelt vissza.Nem értem miért? Még nem tudta megállapítani hogy hány hetes lehetek?
2014. szept. 1. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz táppénzre menni? Problémád van?

Amíg nem állapítanak meg élő terhességet (vagyis amíg nincsen szívhang) addig "nem minösülsz terhesnek" és nem vehetnek veszélyeztetett terhes táppénzre.

2014. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1. írja.

Miért kellene mindjárt az elején táppénzre menned? Amúgy tudomásom szerint a nőgyógyász javaslatot ír és majd a háziorvos vesz táppénzre (nálam így volt).

2014. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nehéz helyen melózom ahol 15kg.os ládákat kell cipelni és hideg is van nem tenne jót a babának tavaly elment a babám szóval nem szórakozásból mennék meg nem munka undor miatt... :/
2014. szept. 1. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A házi orvosod kiírhat táppénzre addig,amíg a nőgyógyász nem lát szívhangot.
2014. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig menj szabadságra, vagy beszéld meg a háziorvosoddal, hogy amíg nem tud a nőgyógyász javaslatot adni a terhes táppénzre vételről (amikor már lesz szívhang akkor már adhat), addig tartson ő sima táppénzen.
2014. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, miért nem kérdezted meg a nőgyógyászt? Vagy hogy megy ez, bemész, elmondja mi a helyzet, benned kételyek vannak, és hazamész, feljössz gyik-re és itt megkérdezed..?? hihetetlen komolyan.
2014. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen vagy te is eléggé...te is feljössz de csak piszkálódni másokkal csináld ezt a családtagjaiddal...ne másokkal :D Az végül is sokkal normális kérdés télleg hogy jajj még két nap van a menzeszemig teszteltem de negativ szerintetek terhes vagyok?na ez sokkal jobb télleg GRATULÁLOK!
2014. szept. 1. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne gratulálgass, mert én nem tettem fel ilyen kérdést okoska :) És nem osztom az észt, de van annyi eszem, hogy ha elmegyek nőgyógyászhoz, mert terhes vagyok, akkor tőle kérdezem meg, hogy hányadik hétben vagyok, mit lát, dolgozhatok-e ilyen munkakörülmények között stb :)
2014. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
menjél inkább csináld a dolgod,úgy látom nem sok van ha ráérsz ide írkálni baromságot...OKOSKA a nénikéd drágám....pfff ki vagy te? Menjél már inkább....tudod hova..na szevasz nem vagyok rád kíváncsi!
2014. szept. 1. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

A kedves kérdezőtől kaptam ezt a szép üzenetet, hát Drágám, ez csak téged minősít, engem ugyan nem hat meg. :) Az hogy Te buta vagy, az már nem az én problémám. De nem fogok a szintedre lesüllyedni, úgyhogy sok örömöt és boldogságot kívánok neked az életben, és ne legyél ennyire primitív, mert azzal csak magadat minősíted :)

Az üzenet: Menj any*dba!

Az üzenet szövege: hülye p*csa nekem te itt ne okoskodj!irtam ha nem látnád h bunkó p*raszt a nőgyógyászunk és nem igazán kedves.....ezért is érdeklődtem meg h mikor vehet táppénzre...te túlképzett idióta!

:D :D :D :D kössszii, máris feldobtad a napomat!!

2014. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!