Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a normál érzékenységű...

Ha a normál érzékenységű ovulációs teszt 3 hónapig nem válik ténylegesen pozitívvá, akkor vegyek normál tesztet, de más márkát, vagy extra érzékeny tesztet, vagy inkább menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
Rendszeresen a 12. napig erősödik, de még nem éri el azt a szintet, hogy pozitívnak számítson. Utána 20. napig semmi. Nyák van, szintén a 12. nap körül az "igazi".

2015. nov. 18. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, az a kérdező nem én voltam. De akkor átolvasom azokat is:)
2015. nov. 18. 18:40
 3/10 mandiga ***** válasza:
25-ös az ovuteszted? Szerintem próbálj meg akkor 20-as érzékenységűt, ha az sem jó akkor 15-öst. Vagy még az a verzió van, hogy egyszerre használod őket. Ajánlatos reggel és délután.
2015. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajna én is azt tapasztalom hiába használom a teszteket de a kontrol csík sem lett soha erős.Én megyek dokihoz mert a pé-t nem érzem egyáltalán lehet nincs is..neked is ezt tudom javasolni
2015. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mandiga ***** válasza:
Mindenkinek más erősségű teszt válik be. Próbálj ki érzékenyebbet. A pé-t nem muszáj érezni. Nagyon sokan nem érzik, én sem éreztem soha.
2015. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szia! Ez az én kérdésem. Ne vedd a szívedre :) az előbb hozzám is belinkelt az első 4 kérdést,feltételezve,hogy az az enyém mind:)


A kérdésedre válaszolva, én is vennék másfajtát, mindenképpen. Nekem elvileg ma van,de nekem sem erős 2 csíkos, elvileg nem is pozitív. 2-3 napig fogok még tesztelni,de ha csak halványodik,akkor következő hónapban másfajtával tesztelek. Egyébként előfordulhat,hogy kevesebb az LH a szervezetedben de mégis van peteérésed ,de ettől függetlenül az LH mennyiség nem elég a teljes pozitívhoz. Remelem érted hogy értem!

2015. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdembeli kommenteket, a többit pedig nem veszem a szívemre:) Akkor először jön az érzékenyebb teszt, aztán a doki. Nyák az van, de ki tudja, hogy jó-e, a pé-nek nyomát se érzem én se, UH-val pedig sose néztek, hogy egyáltalán megvan-e mindenem.
2015. nov. 18. 21:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, megosztom a tapasztalatot. Vettem 20 ml-s tesztet, ez már pozitív lett, ugyanúgy a 12. napon, amikor a 25-ös nem volt még pozitív, csak erősebben látszódott. Mindkét teszttel kipróbáltam egyszerre.(Így végül ha elfogyna a 20-as, a megmaradt 25-ösnek is lehet hinni.)
2016. jan. 11. 18:56
 9/10 mandiga ***** válasza:
Akkor érdemes volt kipróbálni. Mindenkinek más jó, ezért kell kipróbálni több érzékenységű ovutesztet. :)
2016. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmmm, lehet, hogy az érzékeny teszt nem is olyan jó. Hiába lett pozitív, mégsincs PÉ-m.
2016. júl. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!