Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy inkább...

Terhes vagyok? Vagy inkább csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés

Volt egy megszakításos közösülésem.

Megjött a mensim nagyon erős volt a vérzésem de folyamatosan szurkál a hasam. Csináltam az aktus után 3 héttel tesztet mikor már késett a mensim de negatív lett. a Másik kettő is negatív de azokat korábban csináltam.

Azt olvastam hogy sokak észre sem veszik hogy terhesek mert ugyan úgy megjön a bajuk.

Köszi a válaszokat


2015. nov. 19. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2015. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes.
2015. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem értem ezeket a szurkálásokat..

Jövő héten megyek hüvelyi ultrahangra, az kimutatja a terhességet már ha október elején volt az aktus?

2015. nov. 19. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt NEM ugyanúgy jön meg.Sokkal kevesebb énem darabos vérzés vagy.Azért szurkál a hasad mert parázol es ezért mindem kis dologra figyelsz.Eddig is volt csak nem figyelted.
2015. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy jon ossze az, hogy irod, hogy megjott utana meg hogy kesett es csinaltal tesztet.


Az aktus elott jott meg es utana keseik most? Mert akkor terhes vagy. Vagy pedig kesett, de vegul megjott, akkor nem vagy.

2015. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
először volt az aktus aztán késett a mensim de megjött.
2015. nov. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!