Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de a párom...

Babát szeretnék de a párom még nem. Lesz ez másképp?

Figyelt kérdés
4 ès fèl ève együtt vagyunk. Èn szeretem vele kèpzelem el a jövőm, állítása szerint ő is velem. Bár ezt règebben többször mondta mint mostanság..kicsit elbizonytalanodtam. 2 ève a kezem is megkèrte de nem tűnt túl komolynak. Házasságról szó sincs rèszèről. Fèl mindig attól hogy terhes leszek, ès hogy akkor el kell vetetni ha becsúszna mert nincs megfelelő anyagi háttèr. Èn viszont ezt csak kifogásnak èrzem. 26 èves vagyok, családot szeretnèk de rajta egyre inkább azt èrzem hogy ő nem. Azt mondta hogy majd ha 30 èves leszek akkor vállaljunk babát. Önző vagyok mert előbb szeretnèk? Termèszetesen nem esnèk direkt teherbe, de olyan jó lenne a tudat, ha netán vèletlen terhes lennèk nem egyből abortuszt mondaná. Szeretem a gyerekeket ès nem szeretnèk sokáig várni :) de persze megèrtem őt is. Másnál is volt hasonló? Válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. nov. 19. 17:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van?Vagy megvan szerinted a megfelelő háttér?Mindketten dolgoztok elég ideje,van saját lakásotok,vagy legalább egy albérlet?Ha te kiesel,akkor az ő fizuja,plusz a te juttatásaid elegek lesznek?Mert ezekről nem írtál,csak arról beszélsz mennyire szeretnéd.
2015. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Szia.Nem konnyu erre valaszolni...szivem szerint azt irnam keress masik part magadnak (a leirtak alapjan) ! Ha viszont nagyon szereted "lagyitsd meg a szivet" :))) Mi van ha mondjuk 30 eves leszel es nem jon ossze a baba? Nok nem kortalanul szulnek,ferfinak ebbol a szempontbol konnyebb dolguk van. Szerintem amit leirtal abbol azt gondolom nem o lesz a ferjed .
2015. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem kell flegmázni. Van albèrlet. Pènz is. Nem lenne semmi akadálya. Csak hogy válaszoljak ezekre is.
2015. nov. 19. 17:18
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
Jaj elso...kozhelyeket irsz..tarsadalmi elvarasokat! Minket se "ezek" alapjan csinaltak a szuleink hanem szeretni akartak :/
2015. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hát èn sem hinnèm. Pedig szeretnèm. Nem kène új pasi :) hát várok. Leülök vele beszèlni. Csak a baj az, hogy erről a tèmáról nehèz vele beszèlni.
2015. nov. 19. 17:20
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezert is irtam ezt nehez megitelni ezt neked kell erezni,s a noi megerzes nem csap be! Inkabb olyan ferfinak szulj ha kesobb is akivel egyetertes van..nagyjabol hasonlo celokkal vagyakkal :)
2015. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Èn mindent megteszek hogy együtt maradjunk. Nincsenek problèmák szerencsère :) règebben mondta hogy bármi törtènik velem marad. De most úgy látom nagyon fèl hogy apuka legyen. :)
2015. nov. 19. 17:26
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Nem flegmázásnak szántam,de csak sugalltam valamit,ha ennyire magadra vetted.Igenis fontos dolgok ezek.Lehet a régi dolgokkal példálozni,az régen volt,most meg most van.Én nem kértem a szüleimtől,hogy a 8 általánosukkal,egy szoba konyhás albiba szülessek meg a testvéremmel,ahol még fürdőszoba sem volt,apám a nincstelenség miatt legyen alkoholista,majd öngyilkos,anyám egyedül neveljen fel minket,és mi tartsuk el,mert közmunkából nem tud megélni.De ez csak az én példám,sokan szülnek a semmire,mert elég a szeretet.A nagy b*d*s lóf***t.
2015. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
39%
Az is lehet :)) Csapjatok egy jo kis borozgatos estet es hatha elmondja mi az amitol igazan fel vagy tart :) En 18 eve vagyok hazas 21 voltam mikor elvett es 28 lettem mire az elso baba osszejott pedig egy ev hazassag utan mar rajta voltunk.Szoval megertem ha Te mar szeretned! Apasagra se konnyu felkeszulni ugy ahogy anya is akkor leszel mikor a kezedben tartod a gyermeked! En minden jot kivanok nektek ehhez a csodahoz!
2015. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, hogy csak úgy szüljek. Nem írtam a kèrdèsbe hogy a körülmènyek meglennènek. Sajnálom hogy Neked ilyen rossz volt.
2015. nov. 19. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!