Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a reggeli hőt,...

Befolyásolja a reggeli hőt, ha többször felébredek éjjel?

Figyelt kérdés
Nem kelek ki az ágyból, de sokszor felébredek, főleg a hajnali órákban.... Van, hogy szinte alig alszok vissza a mérés előtt... És ha befolyásolja, fel, vagy leviszi a hőt?
2015. nov. 20. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,főleg ha mászkálsz.
2015. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell 8 orat aludni ahhoz, hogy a homerozes mukodjon. Az 5 ora jo lenne, de ha nagyon nem megy, akkor azt hiszem, hogy minimum 3 ora kell es azutan kell merno. Az is fontos, hogy ez nagyjqbol egy idore essen. Tehat az nem tul jo, ha egyik nap mondjuk ejjel 2-kor mer az ember, masik nap meg reggel hatkor.


Keszitsd a homerot a parnad ala es a hajnali elso ebredesnel merd magad.

En sem alszom vegig az ejszakat, szinte mindig 4:30 es 5:30 kozott megebredek, en ekkor szoktam merni. Ha szerencses vagyok, akkor utana meg visszaalszol, de addigra mar mozogtam, voltam wc-n, forgolodtam, szoval utana mar sohasem merek.


Meg csak most kezdtem ujra a homerozest, mert egy veteles utan vagyok es szeretnem tudni, hogy van-e peteeresem. De a hajnali ebredeses meres is jo szerintem, mert 36,3-36,4 jon ki napok ota, tehat nincs nagyon kiugro eredmeny.


Regen a masodik baba tervezesekor is mertem, akkor is igy, hogy nem reggel, hanem hajnalban amikor megebredtem es szep trifazisos gorbem lett, amikor megfogant a fiam, tehat jo volt igy a meres.

2015. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Sajnos nem tudom mikor kelek, szerintem ez mindig változó, és többször is.... Szerintem éjféltől 6-ig 4-5-ször biztos felébredek, de nem nézek ilyenkor se órát, se semmit, mert attól félek, ha csinálok vmit, nem bírok visszaaludni... Az ébresztőm 6:15-re van állítva, és mindig akkor mérem meg....
2015. nov. 20. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Minimum 6 órát kell aludni, és a mérés előtti utolsó három órában már nem szabad kikelni az ágyból.

Egyéb esetben "tévesen" megemelkedhet a hő.

2015. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kelek ki, csak ébren vagyok.... Aztán visszaalszok, majd felébredek... Akkor se kelek ki... És így megy reggelig...
2015. nov. 20. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sokszor ébredsz, az betudható nyugtalan alvásnak, és igen, ez is megemelheti a hőt tévesen, de nem feltétlenül, mert egyéni eltérések mutatkoznak ilyesmiben. Ezt neked kell kitapasztalnod.

Ha vezetsz görbét, akkor a megjegyzés rovatba beírhatod, hogy "sokszor ébredős éjszakád" volt, és amikor megvan egy-két hónapod, akkor látszik majd, hogy így is kiértékelhető-e a görbéd, vagy sem.

2015. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!