Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek hasonló?

Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Egy héttel a menstim elött vagyok mindig mikor megjön elsö nap nagyon görcsölni szoktam.. Viszont ma reggel elmentem wc-re és ép hogy egy kicsit ilyen halvány rózsaszin véres lett a a papir. Egyböl helyeztem fel tampont mikor kicsereltem a tampont akkor is ép hogy egy picsit volt véres a tampon.. Máskor ha regej jön meg olyan erös görcsöm szokot lenni és délelötre már nagyon erösen megvan most meg se görcs semmi csak egy kis vér.. Még soha em volt igy.. Menzesz vagy beágyazodás szerintetek :)
2015. nov. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapra jobban kiderul :) Pontosan tudod mikor volt a péd?
2015. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mert nem mindig abban az idöben jön meg.. Csak aszt tudom hogy elsö menstruációs napomon a falat letudnám kaparni annyira szoktam görcsölni és pár ora allat megjön rendesen a menstim. mostmeg se görcs se erös vérzés csak nagyon minimális
2015. nov. 20. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt tudom mondani, hogy jellemző az, hogy amikor babát szeretnénk, akkor megváltozik a menstruáció "menete".

Nálam is így volt a múlt hónapban, enyhe barna csepegés volt 1 napig, pedig ilyen sosem szokott, aztán erőteljesen beindult.

2015. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem élem bele magam :) csak nem voltam még igy :)És kicsit rossz érzés hogy a környezetünkbe mindenkinek egyböl összejön nekünk meg olyan nehezen
2015. nov. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!