Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Augusztus óta...

Terhes vagyok? Augusztus óta az az harmadik honaoja a menstruációm napjai csökkennek előtte 7 napig volt meg most három hónapja csak 3 napig. Csinaltam tesztet 3 hónapja ami pozitív volt de mivel megjött igy úgy gondoltam hogy tuti nem vagy mégis

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Vicces vagy.

Orvoshoz mikor kívánsz menni? Amikor elfolyt a magzatvíz?

2015. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha csinálnál új tesztet, és elmennél orvoshoz? Lehet, hogy terhes voltál és elvetéltél, lehet, hogy hormongondjaid vannak, de most kapaszkodj meg, az is lehet, hogy még mindig terhes vagy.
2015. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szélsebesen csinálnék egy tesztet ismét.
2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már kértem időpontot az orvosomhoz. Azért tettem fel a kérdést hogy esetleg járt már igy valaki ? Hogy terhesség esetén is menstruált. örülnék ha baby lenne a dologba ,de félek nem e hormon baj :(
2015. nov. 20. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Huh..nem semmi! Tenyleg futas tesztert es ha pozitiv akkor irany a doki mert akkor egy par vizsgalatrol mar lemaradtal! Majd ird meg mi lett.
2015. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De mond el nekem, ha valóban gyereket akarsz, akkor a pozitív teszt utáni vérzéssel miért nem jelentkeztél orvosnál? Előfordul, hogy valaki terhes, vérzik, kap gyógyszert és megmarad a baba. Ahogy az is, hogy terhes, vérzik, hiába kap gyógyszert, elmegy a baba. De a terhes, vérzik és nem megy el orvoshoz egyáltalán nem optimális megoldás. Tesztet tudsz csinálni most is, ne várj jövő hétig, nincs mire.
2015. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek semmi tünete nem volt, menstruált, 3. hónap után vették észre egy orvosi vizsgálaton, hogy babát vár. Szóval igen, simán lehetsz terhes :D
2015. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!