Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik már megint a...

Miért késik már megint a mensim? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A múlt hónapban kimaradt 1 havi vérzésem és a következő az meg pontosan jött meg, szépen kitisztultam akkor. Előtte mindig rendszeres volt a mensim.

Most megint már 1 hete késik a mensim.

Mi lehet az oka mégis?? Az előzővel kapcsolatban lehet? Megjön érzésem sincs.


Egyébként meg több mint 6 éve nem esek teherbe, pedig nem védekezünk.


2015. nov. 21. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaaa, kis szurkálós érzésem az volt ma, de nem tudom mi okozza. Talán ciszta?
2015. nov. 21. 19:34
 2/7 anonim válasza:
Nem igazán értem a dolgot. A múlt hónap utáni következő vérzés, az az e havi vérzés. Egyébként teszteltél? Millió oka lehet, hogy késik.
2015. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát a szeptemberi kimaradt teljesen és az októberi vérzésem az meg megjött pontosan.


Mostani meg 1 hete késik.

2015. nov. 21. 19:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nem teszteltem de a múltkori kimaradásnál akkor igen de negativ lett akkor és meg is jött a következő tehát októberi havim.
2015. nov. 21. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo vegyel ujabb tesztet,hogy kizarhasd a terhesseget! Ha nem vagy az akkor varsz ha az vagy akkor boldogsag es doki :) Nekunk is 6 ev utan sikerult!
2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szeptemberi jött meg októverben. Magyarul egy 56 napos ciklusod volt. Most sem jön meg. Hormon gond lehet.
2015. nov. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg, de tegnap és tegnapelőtt is volt megjön érzésem amikor is azt hittem meg fog jönni, de nem.

Pár csepp átlátszó víz távozott ma reggel belőlem, lehetséges, hogy cisztám van, mert együttlétkor ma reggel is érzékeny voltam belül...

El kezdtem inni ezért a cickafarkfű teát mert az jó a ciszta ellen.

2015. nov. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!