Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell nyelv alatt hőmérőzn...

Hogy kell nyelv alatt hőmérőzni? Valaki irja már le pontosan, mert 3x mértem és mindháromszor más jött ki.

Figyelt kérdés
hőmérőzés

2015. nov. 23. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az csak akkor számít, ha lázas vagy és kb belövi, mennyire vagy lázas - 37 vagy 39 fok.

Ha alaphőt figyelnél, akkor kizárólag hüvely, vagy végbél működik. A hüvely szerintem a legegyszerűbb reggelente félálomban :)

2015. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nőgyogyi javasolta szájban
2015. nov. 23. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Parna ala be a homero ,felkeles elott nyel ala beteszed,csipog de nem veszed ki..varsz meg 1-2 percet,leolvasod,megjegyzed!Felkelsz futas pisilni :D En igy szoktam..termeszetesen fel is jegyzem az adatot.Sok sikert :)
2015. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát én szájban mérem első hónapok óta, a lányom 3. alkalomra összejött hőmérőzéssel nyelv alatt, most kicsit bajosabb a tesó projektben mert nem alszom hozzá eleget.

Kedves kérdező, nyelv alatt kell mérni.

Mindig lehetőleg ugyanabban az időpontban, lehetőleg analógot használj mert a digitális össze vissza mér amitn elkezd kicsit is merülni az elem. És minimum 6 óra alvás kell hozzá, és az utolsó ébredés és mérés között 2 óránál kevesebb idő nem lehet

2015. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyelv*
2015. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi vettünk ovulációs hőmérőt! a sima higanyos nem vált be, ez kb 1 percig méri, csipog és kész. nekem nagyon bevált, a higanyossal cikkcakk görbém lett mindig és hosszadalmas is. igaz ez a szerkentyű kicsit drága, neten tudsz rendelni.
2015. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mandiga ***** válasza:
A nyelv alatti mérés nekem sem ment. Már csak hüvelybe mérek, egyszerübb. :)
2015. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egész jól megy, már 3 napja uazt a hőt mérem :) megtaláltam a választ a kérdésemre, szóval OLDALRA nyelv alá kell tenni
2015. nov. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!