Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, mellem feszül,...

6 napja késik, mellem feszül, szurkáló érzés néha de de nem vagyok felpuffadva?

Figyelt kérdés
6 napja késik, mellem feszül, szurkáló érzés néha de denem vagyok felpuffadva mint amikor megjön.. mikor menjek orvoshoz hogy terhes e vagyok? Hogy működik ilyenkor? Köszönöm a segítséget!
2008. szept. 13. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy tesztet ilyenkor már érdemes:-) aztán hívtam az orvosomat, hogy ügyeletben van e és már mentem is hozzá uh-ra és ő is igazolta a terhességet, bár akkor még azt írta a papíromra, hogy embriócsomó sejthető még csak a petezsákot láttuk.
2008. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, lehetőleg reggel. Aztán menj dokihoz, mert ő ugyis rákérdezne, hogy teszteltél-e. Ő majd tapintással, és uh-val igazolja a terhességet, és elküld egy rakás további vizsgálatra, ha már van szívhang.
2008. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előbb egy teszt.de ha dokit akarsz mindenképp a jövőhét már alkalmas rá.
2008. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha én nem dolgozok és ugye ez az évem még tb-re jogosult és jővőre fizetnem kell mivel nincs bejeltett munkám ezért ingyen van az uh? Félek kicsit :(
2008. szept. 13. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha évvégéig még van TB-d, akkor ingyenes az UH, után apedig szintén ingyenes minden ellátás, ha fizeted az apeh-nek az egészségügyi hozzájárulást, ami 4500 ft körül van havonta!

Egyébként a tüneteid nagyon jók, most már biztos kimutatja a teszt!

Írd meg majd az eredményt! Drukkolok!

2008. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!