Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hosszú idő múlva...

Akinek hosszú idő múlva sikerült teherbeesni, annak milyen volt az a hónap? Ugyanúgy sokat gondoltatok rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Friss kismami vagyok.

Az igazsá az,hogy mikor egyfolytában a fejemben volt a baba,meg mindfélét kipróbáltam akkor nem sikerült:(

Most úgy voltam vele,hogy lesz ami lesz alapon...és leírhatom így már 5+5 hetes kismami vagyok:)

Sok sikert!Drukkolok!

2010. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá, persze. Tudatosan úgysem lehet kizárni az agyadból. Az ovutesztem persze elfogyott, és nem vettem. Fogalmam se volt, mikor lehet peteérésem.


Viszont sok egyéb dolog volt akkor, amivel lekötöttem magam. Munkahelyi problémák, szülinapom, kocsivásárlás...

Amikor kimentünk Németországba a kocsiért, aznap este, lesz-ami lesz alapon teszteltem. Már csak megszokásból is. :) Aznap volt a 10-ik dpo-m, gondoltam, úgyse lesz esti teszten ilyen hamar semmi. Nem is tudom, miért teszteltem...

Hát, két csíkos lett.

Azt hittem, hanyatt dobom magam...

2,5 év után, 4 spontán vetéléssel a hátam mögött, úgy, hogy már a Kaálira gyűjtöttünk, a remény kezdett elveszni...És tessék.


Jelenleg 20 hetes vagyok, minden oké a babával, valószínűleg kiscsaj.

Mindentől függetlenül, még most se merem elhinni.


Úgyhogy hidd el, a remény hal meg utoljára!

2010. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!